Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Transgender vagyok viszonylag elég korán 19 evésen német váltottam kivéve ott lent most 28 éves vagyok

Van egy baráti társaságunk mindenki tudja rólam de nem téma már így ismertekbmeg később így vsgy ugy de elmondtam nekik igazából valaki el se hitte a többieket nem zavarta

Ide került hozzánk egy új fiú és bejöttem neki nekem annyira nem tetszik mondtam neki hogytranszszexuális vagyok erre ő hogy hat ni meg minden

És teljesen zavarba hozott hogy hat ő nem gondolta meg hogy nekem ott lent az van?

Mondom igen erre hogy hú de megnézne csupaszon mert ilyen csinos vagýok stb mondom nem egyértelműen


Azóta néha ha összejövünk és ott van néha a derekamat fogdossa és ha valahogy ketten maradunk mindig felhozza hogy de megnézne stb

Ez normális mert nagyon zavar barátnőmnek mondta azt mondta hagyjam nem sok ilyet látnak és lehet izgatja

Engem zavar pláne hogy párom is van


2021. jan. 13. 07:31
 1/5 Noren1989 ***** válasza:
68%

1, íràsjelek, központozàs.

2, ha pàrod van, ne mutogasd magad màs fasziknak.


Deal?

2021. jan. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Vagyok fel csuhát? Nem mutogatom magam
2021. jan. 13. 07:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Megmondod neki, hogy "bocs, de van párom".
2021. jan. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van párod, akkor én sem értem a kérdést. Alapból minek engeded, hogy fogdosson? 🧐
2021. jan. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
28 évesen egy hangyabokányit határozottabb lehetnél. Mondd meg neki, hogy zavar amit csinál, vagy küldd el a halál fa@ára vérmérséklettől függően.
2021. jan. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!