Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy visszaélnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy visszaélnek a toleranciámmal?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, nem az a fajta aki ráakaszkodik a férfire, szabad teret adok neki. Nem irogatok neki sokat messengeren (max napi 10 mondatot se) nem kérem számon ha munka miatt nem foglalkozik velem, sőt el is ismerem a munkáját, az abba fordított idejét, energiáját, nem követelőzöm. Ennek ellenére azt veszem észre, hogy rendre visszaélnek a toleranciámmal, és fel is használják ellenem ezt, mégtöbb dolgot megengednek maguknak. Miért van ez?
2021. jan. 13. 09:08
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
2-3 hetente találkozunk, és szerintem ez addig eltelt idő alatt (a találkozások közti időben) jobban kellene éreztetni a másikkal a dolgokat.
2021. jan. 13. 09:29
 12/45 A kérdező kommentje:
Azt is mondtam mondja meg ha nem rám van szüksége, nem gond, de ekkora érdektelenség mégse legyen. Állította hogy csak nagyon elfoglalt, de ez nem magyarázat mindenre.
2021. jan. 13. 09:31
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
7 Az a gond ezzekkel a dolgokkal, hogy majd arra hivatkoznak, hogy "nem értek rá írni". Ilyen nincs, ennyire senki nem elfoglalt, akinek egy szokványos munkarendű állása van. Sőt, ha igazán érdekelsz valakit, az keres és megerőlteti magát. Gondolom te is szoktad keresni a partnered és nem csak tőlük várod el ezt. Na de a lényeg, hogy annak kéne elvárásnak lenni részedről, hogy munka után te élvezz prioritást más dolgokkal szemben. Nem pedig minden más után jössz te. Ha valakit tényleg érdekelsz, akkor ez egy könnyen teljesíthető elvárás. De persze, ennek kölcsönösnek kell lennie.
2021. jan. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2-3 hetente találkoztok, az nem kapcsolat. Valószínűleg nem is úgy tekint rád. Mi az oka, hogy ilyen ritkán? Van távolság?
2021. jan. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Bíróságon dolgozik, konkrétan bíró. Sok ügye van, azokra is fel kell készülnie, de a munkát én már kifogásnak hiszem. Attól függetlenül hogy elhiszem ez a szakma sok munkával jár.
2021. jan. 13. 09:46
 16/45 anonim ***** válasza:
100%

Nah, hát ne haragudj, de így csak te hiszed azt, hogy kapcsolatban vagytok 😃

Neki vagy van más, vagy mást szeretne. Ez így lóf@sz, már ne is elnézést!

2021. jan. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Szerintem ma olyan du egy, két óra felé fogok kapni üzenetet, kb azt hogy már reggel óta munka van, sűrű a napja. Én ezt is megértem, de legalább lenne mellette valami más is, amiből érzem hogy fontos vagyok.
2021. jan. 13. 09:49
 18/45 A kérdező kommentje:
Azt is tudom mert azt már az elején elmondta, ha komolyabb ügy kerül tárgyalásra, akkor napokig csak arra tud figyelni, minden mást (a szüleit is) kizár.
2021. jan. 13. 09:50
 19/45 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy fontos 😃

Három hetente találkoztok! Hogy lennél fontos? 😃

2021. jan. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kellett vigyorgó fejet rakni ahhoz hogy nem vagyok fontos. Neked ez vicces, nekem meg nem az.
2021. jan. 13. 09:52
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!