Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy visszaélnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy visszaélnek a toleranciámmal?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, nem az a fajta aki ráakaszkodik a férfire, szabad teret adok neki. Nem irogatok neki sokat messengeren (max napi 10 mondatot se) nem kérem számon ha munka miatt nem foglalkozik velem, sőt el is ismerem a munkáját, az abba fordított idejét, energiáját, nem követelőzöm. Ennek ellenére azt veszem észre, hogy rendre visszaélnek a toleranciámmal, és fel is használják ellenem ezt, mégtöbb dolgot megengednek maguknak. Miért van ez?
2021. jan. 13. 09:08
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%

Velem is kivetel nelkul azt csinaltak az exeim, hogy visszaeltek azzal, hogy nem voltam egy tapados tipus, aki kontrollalja a parjat. Mindent benyeltem, mindenre igent mondtam, mert feltem, hogy majd azert fognak megcsalni es elhagyni, mert beskatulyaznak hatalmaskodo nonek. Aztan a harmadik megcsalas utan rajottem, hogy igenis kellenek hatarok, kellenek szabalyok, mert igy sosem leszek boldog egy ferfival sem. Nekem kemeny elvarasaim lettek a sorozatos csalodasok miatt (meg apam is megcsalta anyamat, szoval bennem osszeomlott az apakep, a vedelmezo es odaado ferfi mintaja, az osszes ferfiak irant erzett tisztelet es bizalom elveszett bennem). Akinek nem tetszenek ezek a hatarok, az mehet tovabb ismerkedni massal, nekem ez egy remek szuroprogram lett. A jelenlegi parom tudja teljesiteni ezeket az elvarasokat, annak tudataban kezdtunk randizni, hogy mindket felnek mik az elkepzelesei, szabalyai.

Van, aki lazabb, neked sem kell nagyon bekemenyiteni, en egy eleg furcsa eset vagyok. Vegulis amit te csinalsz, szinten egy jo szuro, mert majd az, akit igazan erdekelsz, szinte minden percet azzal akarja tolteni, hogy megismerhessen. Nyugodtan ismerkedj tobb ferfival egyszerre, ok is ezt csinaljak, ne pazarold az idodet egyre, aki nem is vesz komolyan.

2021. jan. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Annyiban korrekt volt, hogy elmondta a munkamánia miatt nem nagyon szoktak sikerülni a kapcsolatai. Én értékelem és tisztelem azért hogy a munkát ennyire komolyan veszi, de azt nem mondta, hogy ő semmivel sem próbálja "kompenzálni" a másik felet.
2021. jan. 13. 09:58
 23/45 anonim ***** válasza:
62%

#20

Azért kellett, mert egyszerűen nem tudom elhinni, hogy te nem látod és hogy ennyire naív legyél.

2021. jan. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
23-as szerintem bennem semmi naivság sincs. Miert lenne? Csak tudod baromira nehéz, hogy a másik nemzetközi bírósagi ügyeknél is besegít, te ezt tolerálod, meg is erted, sőt tiszteled is a másikat emiatt, az viszont visszaél ezzel. Illetve azt pl te is honnan tudnád, amin dolgozik, az mennyi időt von el valójában. Számon kérnéd? Ugyhogy nem naivság ez. Az ember erzékeli hogy nem fontos, de le sem támadhatod a másikat ezzel, ha tudod mivel foglalkozik és munkamániás.
2021. jan. 13. 10:02
 25/45 anonim ***** válasza:
76%

#24

Te tudod, de ha ennyire biztos lennél ebben, nem írtál volna ide kérdést.

Te kérdeztél, én válaszoltam. Csak szex vagy neki, az is csak ritkán. Nem ír vissza, alig találkoztok. Ez az én véleményem.

Te nem toleráns vagy, hanem vak.

2021. jan. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
25-ös hiába magyarázom hogy nem vagyok vak, úgysem hiszed el. Hidd azt. Ő nem egy gyárban dolgozik hogy lejár a 8-10 ora tedd ide tedd oda munka. Ezt is figyelembe kell venni. Azt mondta is hogy köszöni hogy toleráns vagyok. Ő egy karrierista típus, ezt is tudom. Azt is hogy megszállottan beleveti magát az ügyekbe, tárgyalásokba. Tehát nem minden fekete és fehér, és azt is tudom hogy én mit fogok dönteni a továbbiakban.
2021. jan. 13. 10:13
 27/45 anonim ***** válasza:
100%
Amugy akkor keress olyan ferfit, aki nem ennyire idoigenyes szakmaban dolgozik. Hiszen most momdtad ki, hogy ez neked igy nem jo es nem mukodokepes.
2021. jan. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:
Működőképes lenne, ha meglenne az egyensúly.
2021. jan. 13. 10:19
 29/45 anonim ***** válasza:
100%
A karrierista, munkamániás párkapcsolati szempontból negatív tulajdonság.Pont azt jelenti, hogy a munkája az első, azután jön minden más. A fogalmakat jó tisztán látni. Hiába is keresnél ebben egyensúlyt, mert nincs. Ha lenne benne egyensúly, akkor nem lenne karrierista. Zavar ez téged ezek szerint, csak nem akarod belátni.
2021. jan. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy nem látom be? Attól még lehetne törekedni az egyensúlyra, és gond sem lenne. Engem egyedül az zavar, hogy ő nem törekszik erre.
2021. jan. 13. 10:36
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!