Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy visszaélnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy visszaélnek a toleranciámmal?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, nem az a fajta aki ráakaszkodik a férfire, szabad teret adok neki. Nem irogatok neki sokat messengeren (max napi 10 mondatot se) nem kérem számon ha munka miatt nem foglalkozik velem, sőt el is ismerem a munkáját, az abba fordított idejét, energiáját, nem követelőzöm. Ennek ellenére azt veszem észre, hogy rendre visszaélnek a toleranciámmal, és fel is használják ellenem ezt, mégtöbb dolgot megengednek maguknak. Miért van ez?
2021. jan. 13. 09:08
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Ellent mondasz saját magadnak.
2021. jan. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
Ja, és akinek ilyen szélsőséges tulajdonság határozza meg az életét, (karrierista, munkamániás=ezen a területen túlfejleszt) az értelemszerűen másban csak középszerű, vagy alulfejlett lehet. Olyan ember nem létezik, aki munkamániás ÉS családcentrikus ÉS kiváló szerető. Itt valami valaminek a rovására megy mindig, ezt kell meglátni.
2021. jan. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
És mivel tudna kompenzálni?
2021. jan. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
Én még ilyen szinten munkamániás és egyensúlytalan emberrel nem találkoztam. Mivel lehet kompenzálni? Pl kinevez egy napot amikor semmilyen munka nincs, csak mi ketten vagyunk. Ehhez az ő hozzáállása is kéne. Amúgy olyan szinten munkamániás hogy amikor találkozunk akkor is az e-mailjeit nézi egy idő után, sőt meg is mutatja nekem őket. A munkája alakulásáról hogy hol tart, minden nap beszámol.
2021. jan. 13. 10:46
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

Neki ez az egész identitása, az egész élete. Az ilyen ember sosem fog megváltozni, sőt, még nyugdíjazás után is dolgozni fog.

Ha nem tudod ezt elviselni így, ahogy van, akkor tegyél magadnak egy szívességet.

2021. jan. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz, mert azt meg tudom hogy örül annak és jól esik neki, hogy valaki tolerálja, ertékeli a munkába fektetett energiáját, és annak is örül hogy beszélhet róla.
2021. jan. 13. 10:51
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ell kell fogadnod így ahogy van!


Szerintem nem él vissza a toleranciáddal, egyszerűen többet engedsz mint amire valóban igényed lenne. Ez a te döntésed.

Neki pedig a munka van az első helyen. Szerintem ez a férfi olyan kapcsolatban lenne boldog, ahol vagy ugyanaz a foglalkozása a nővel, vagy a nő is hasonlóan elfoglalt életvitelű.

2021. jan. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Elképzeltem 2 munkamániás kapcsolatát. Az milyen lehet...
2021. jan. 13. 11:01
 39/45 anonim ***** válasza:

100%-ban egyetértek a 37-tel.

Ő mondta az elején, hogy munkamániás. Nekem egyik ismerősöm ügyvéd, nincs olyan, hogy ettől eddig dolgozik. Ha kell 12-14 órát is bent van egy nap.

Bírokat is ismerek, konkrétan egy házaspár és mindkét tag bíró.

Én magam sem látok bele abba, hogy mennyire elfoglalt egy ilyen ember, de korrektül tájékoztatott téged erről. Ha neked ez az idő nem elég, akkor nem ő használ ki, hanem te állítod be rosszul a mércét.

2021. jan. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
38 Mint ami most nektek van. Azzal a különbséggel, hogy a másikat ez nem zavarná, mert őt sem érdekelné semmi és senki más saját magán és a munkáján kívül.
2021. jan. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!