Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy visszaélnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy visszaélnek a toleranciámmal?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, nem az a fajta aki ráakaszkodik a férfire, szabad teret adok neki. Nem irogatok neki sokat messengeren (max napi 10 mondatot se) nem kérem számon ha munka miatt nem foglalkozik velem, sőt el is ismerem a munkáját, az abba fordított idejét, energiáját, nem követelőzöm. Ennek ellenére azt veszem észre, hogy rendre visszaélnek a toleranciámmal, és fel is használják ellenem ezt, mégtöbb dolgot megengednek maguknak. Miért van ez?
2021. jan. 13. 09:08
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:
2 munkamániás hogyan hangolja össze a közös időt? Megnézik a naptarjukban, hogy hány hónap mulva érnek rá mindketten? Ott mennyi az érzelem? Egy munkamániás képes szeretni egy másik embert?
2021. jan. 13. 11:09
 42/45 anonim ***** válasza:
A maga módján képes szeretni. Tehát ő saját magát szereti pl. rajtad keresztül. Írtad is, őt az teszi boldoggá, ha nem kell veled vergődni. De ha mégis beszéltek, találkoztok, akkor azt szereti, ha hallgatod mikor az eredményeiről és a munkájáról beszél.
2021. jan. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
100%

Tudom kérdező, hogy szeretnéd ha ebből lenne valami komolyabb, de már most belevagy keseredve a dologba, oedig még el sem kezdődött.

Azt hiába várod, hogy bármi kompenzációt kapj, nem fogsz. Normál esetben neked semmut nem kéne tolerálnod, neki pedig nem kéne kompenzálnia. De ez a kapcsolat mindig így fog működni.

Sajnálom.

2021. jan. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Persze én is tudom, de munkamániassal még nem volt tapasztalatom. Olyannal igen, aki szerette a munkáját, de képes volt egyensúlyt tartani. Ez viszont teljesen más helyzet, mert amikor pl nincs annyi munka, akkor kb hogy jól van, akkor velem is van foglalkozva dolog. Lehet rosszul gondolom, de most hogy megismertem egy munkamániást, kezdem függőségnek látni a munkamániat.
2021. jan. 13. 11:20
 45/45 A kérdező kommentje:
Egyébként többször mondta, hogy úgy érzi néha, hogy mással kéne foglalkoznia, mert gyakran nem öröm neki, hanem üresnek érzi magát. Ebből gondolom hogy ez vmilyen kényszer, függőség lehet, de lehet tévedek.
2021. jan. 13. 11:23
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!