Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki idősebb korára is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki idősebb korára is egyedül van, annak mindenképpen valami nagyon nyomós oka van, vagy alakulhatott így véletlenül is?

Figyelt kérdés
Ismerkedek most egy ilyen férfival és eddig az az érzésem, hogy kincset találtam. Mindenben nagyon tetszik. Csak ott van az is, hogy mi van, ha van valami a háttérben, amit minden más nő észrevett, csak én nem. Emiatt kicsit félek.

2021. jan. 13. 10:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
Epitette karierjet es halmozta javait.. pl
2021. jan. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan megfoghatatlan kérdés... Ha úgy vesszük, mindennek van nyomós oka. Ha másképp nézzük, akkor meg nincs.

Az ember élete nem egy egyváltozós függvény, minden mozzanat rengeteg tényező következményeként jön létre.

2021. jan. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
Sosem lehet tudni. Van, akinek egyszerűen nem volt fontos a kapcsolat egészen addig.
2021. jan. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
52%

Ha nem maradt volna egyedül, akkor lenne párja, tehát nem is lenne lehetőséged ismerkedni vele.

Logika zéró.. :D Nők.. :D

2021. jan. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
56%
Szimplan a karrierre fokuszalt
2021. jan. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%
Nincs feltétlenül nagyon nyomós oka. Egy férfinak nem könnyű társat találnia manapság.
2021. jan. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Annyi oka lehet annak, hogy valaki egyedül marad, hogy szerintem nem kell feltétlenül valaki rosszra következtetni. Amúgy ha gondolod kérdezz rá, hogy ő mit gondol erről. Szerintem normális módon, lehet erről beszélni.
2021. jan. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%

Maximum az lehet nagy piros zászló, ha SOHA nem is volt komoly kapcsolata. Az, hogy MOST éppen nincs, az semmit nem jelent. (akkor nem tudnátok ismerkedni se)

Az én szüleimre is volt, hogy mondták, hogy tuti valami gáz van velük, mert 50 évesen szinglik. Igen, azok... de 20 év házasság után. 🤔

2021. jan. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül azért van egyedül, mert problémás.

-simán lehet válás, szakítás után egyedül

- lehet, hogy egyszerűen nem volt szerencsés

- olyan közegben élt sokáig, ahol nem talált magának lelki-szellemi társat

- később ért (ami nem feltétlenül rossz)

- másra koncentrált

- nem elégszik meg "tűrhető" kapcsolattal, egészséges módon szelektált

2021. jan. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Soha nem volt neki. Most nyilván nincs, különben szóba sem jöhetne. De ez azért furcsa szerintem.
2021. jan. 13. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!