Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hazugsággal, átvágással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hazugsággal, átvágással találkoztál már netes ismerkedés során?

Figyelt kérdés
Akár kapcsolati, akár szexkapcsolati, akár baráti ismerkedés során.

2021. jan. 13. 12:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Már egyszer régebben leírtam ide, de megteszem még egyszer:D


A pasi full odáig meg vissza volt, az első randin meg is csókolt. Meg is esketett, hogy nem randizom mással a második randi előtt. (közben szidta a Tindert, a felhozatalt, hogy milyen hulladék randijai voltak eddig, de én mennyire más vagyok blabla)


Aztán pár napra rá közölte, hogy neki életmenő szívműtéte lesz pár hónapon belül, és annyira fél a haláltól, hogy most nem tud kapcsolatra fókuszálni. Aztán letiltott, mondván, hogy nem akar nekem fájdalmat okozni.

Pár nappal később véletlenül belebotlottam a belvárosban. Flegmán, úgy nézett rám mint egy darab szrra, odabökött egy hello-t és ment tovább.


Pár hónappal később kíváncsi voltam feloldotta-e a tiltást. Igen, és kiderült, hogy mással jött össze, műtét helyett pedig együtt voltak nyaralni:DDDDDD

2021. jan. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem társkeresőztem, de pár ismerősöm igen (női ismerősökről beszélek, szóval ezeket férfi oldalon látták, de gyanítom, hogy női oldalon hasonló a helyzet). Nagyjából a következőket mondták és láttam:

- elég gyakori, hogy valaki 5-10-15 évvel korábbi fotót tesz fel, amin sokkal fittebb / vékonyabb / egészségesebb volt, kevésbé ráncos, több haja volt stb.

- full kamu adatokat adott meg pár pasi, hogy minél több nő szűrőjén fennakadjanak (és ált. ők voltak felháborodva, ha a nők lekoptatták őket... mintha szórakozásból írná be egy budapesti nő, hogy budapesti férfivel szeretne ismerkedni, nem a szlovák határ mellett... még véletlenül sem azért, mert nem akar távkapcsolatot és nem akar költözni meg ebből vitát, hogy ki költözzön hova)... elég gyakori a magasságról és a korról való hazugság (magasabbnak és fiatalabbnak hazudja magát)

- profilon az van, hogy komoly kapcsolatot akar, de kiderül, hogy foglalt, vagy már 2. mondatnál szexuális kérdéseket tesz fel / szobára invitál

- a profil megfogalmazásában való füllentések... néha amúgy gyanítom, hogy önbecsapás módon is. Amit sokat láttam, az az, hogy idősebb pasik fiatalosnak írják magukat, pedig igazából az a lényeg nekik, hogy fiatal nőt akarnak... mert amúgy sem életvitelre, sem külsőre nem fiatalosak

2021. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Ja meg volt egy olyan sztori, ami nem hazugság effektíve, de én átvágásnak tartanám (igazából ilyen "elhallgatás módján"... csukott szájjal mosolygó profilkép, élőben meg a 3/4 fogsora ki volt rohadva a srácnak.
2021. jan. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szexkapcsolatnak indult. Aztán az első alkalom után szerelmet vallott. De hozzá tette, hogy tudja, hogy gyors meg minden. Ne ijedjek meg. Csak hát tényleg ezt váltom ki belőle. Nem akar elveszíteni.


Én nem vettem komolyan, gondoltam majd kiderül valóban így van-e. Új munkahelyre kerültem, és szinte semmi szabadidőm sem volt. Nem kerestem 3 hónapig. Abban hittem, hogy ezek után majd véget vet a viszonyunknak. De nem így lett. Megnyitottam a levelezésemet. Nem hazudok, vagy 50 levelem volt. Regények. Mennyire szeret, fontos vagyok neki, ne hagyjam el. Szüksége van rám.


Bocsánatot kértem tőle, hiszen fogalmam sem volt, hogy ő így érez. Gondoltam folytassuk tovább, majd alakulgat a dolog. Nagyon kedveltem már akkor.


Eltelt jópár hónap és én is kötődni kezdtem hozzá, beleszerettem. Hála a sok kedvességnek, bóknak, beszélgetéseknek. Aztán elkezdtem bízni benne, kitárulkoztam. Végül kibökte, hogy csak fellángolás volt. Valójában, csak jól esett neki, hogy van egy lány akiért harcolnia kell. Szexeljünk egy párat még és mindenki térjen vissza a saját életébe. :D


Mai napig nem teljesen értem. De az jött le, hogy addig kellettem neki, amíg ostromolni tudott. Mikor megszerzett már értéktelen lettem.

2021. jan. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
5-ös ez elég sokszor így volt velem is. Ismerkedésnél többször is feltűnt, hogy amíg én közömbös vagyok, addig a pasi folyamatosan ír, keres, kedveskedik, aztán amikor én is fellelkesültem, akkor abbamaradt minden. Nem írt, nem keresett, majd végül beközölte, hogy bocsi, de nem érzi.
2021. jan. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Én olyanba futottam bele, aki régi egész alakos képet tett ki magáról, a többi fotón pedig csak vállig készült képeket.

Én sportolok és vékony vagyok, ezt dicsérte mennyire fontos neki, hogy egy nő sportoljon és vékony legyen, meg hogy magához illőt keres, nem kövér nőt. Na, aztán a valós randin kiderült, hogy kb 130-135kg. Először meg sem ismertem, mert ugye nem egy atom elhízott alakot kerestem(olyan 178 cm lehetett, ehhez kb 130 kg színtiszta zsír). Csak aztán leszólított, hogy "vele beszéltem meg randit". Végül aztán ugye kiderült, hogy régi képeket tett ki, az arcképeit meg úgy állította be és szerkesztette meg, hogy ne látszódjon a tokája. Egyébként is sötét szakálla volt, hogy kevésbé legyen feltűnő.

2021. jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
7-es és milyen volt a randi? :)
2021. jan. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
8 Hát nem tartott sokáig, de beszélgettem vele egy kicsit. Igazából teljesen el volt tájolódva magával kapcsolatban, ő ezt nem gondolta problémának. De nem volt sikeres a találkozó.:D
2021. jan. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Pasi első beszélgetés a sziamizu után:

Most lépett le több ezer eurómmal a barátnőm, jó lenne ha megvigasztalnál.

:D Ebből megtudtam ugye, hogy a, nagy csajmágnes, mert volt nője, b, gazdag (nyilván), c, lehet sajnálni.

Nagyon szívszorító volt, engem megvett...

2021. jan. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A kedvencem a "nincs pasim, és én is ismerkedni akarok".


Aztán egy csomószor kiderült, hogy van pasija, csak az egy ősember fociszurkoló szintjén áll, akivel maximum a fradi-újpestet lehet megvitatni, így aztán az unatkozó nő keres magának a neten társaságot, de nem elég neki a haver, így aztán eteti, hogy itt ismerkedés van.


Volt aki bevallotta mikor kiderült, hogy pokoli az élete, társas magányban él, két értelmes szót nem tudnak a párjával váltani, mert azt nem érdekli semmi, csak a haverok, a foci, vagy valami hasonló téma.

Aztán fél év múlva hallottam, hogy azért biztos ami biztos hozzá ment, és babát vár...

2021. jan. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!