Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne egy oszinte kerdesem es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne egy oszinte kerdesem es kerlek ne kimeljetek?

Figyelt kérdés
Szoval van egy csavo, ezereve huzzuk egymas agyat. Total szappanopera az egesz. Meg vagy 5 eve volt egy buli amikor is vele osszegabalyodtunk. Semmi extrem vagy izgi nem tortent, en vegul hazamentem mert nem esett le, hogy mit akar. Aztan utana mas varosba koltoztunk viszont egy egyfajta felszines beszelgetes megmaradt. Amig egy varosban eltunk semmi sem tortent kozottunk utana viszont parszpr talalkoztunk, konkretan 3x az evek folyaman es akkor tortent tobb is. Nem tudom egyszeruen kiverni a fejembol. Sokszor elofordul hogy almodom rola valamit es utana ir/keres. Persze nem ir sokat de total random. Kerlek magyarazzatok, hogy miert vagyok ostoba es miert fantazialok rola?? Koszi elore is a valaszt.

2021. jan. 13. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Mert a csávó nem akar tőled semmit, csak néha dugni, mikor a másik éppen nem elérhető neki és neked meg ő elérhetetlen. Ezért
2021. jan. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért fantáziálsz róla, mert nincs egy normális kapcsolatod. Ebbe kapaszkodsz, mint pozitív élmény.
2021. jan. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kerjoz ***** válasza:
78%
hello! ..légy oszinte és mond el neki mit érzel/gondolsz errol az egeszrol! ...mit veszithesz ? ...nem tudhatod mivan o benne
2021. jan. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha igazán érdekelnéd nem csak adhoc jelleggel keresne.

Benned megmozgatott valamit, de benned se lehet túl erős ha 5 éve ennyinél áll a dolog.

Döntsd el hogy szeretnél e tőle valamit, és ha igen, hivd el egy sétára illetve kérdezd meg van e valakije stb.

2021. jan. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Valószínűleg azért, mert elérhetetlennek tűnik számodra. Ő nem akar tőled semmi komolyan, ez majdnemhogy egyértelmű. Ezalatt az idő alatt nem volt párkapcsolatod?
2021. jan. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Te szerelmes vagy belé, neki meg jólesik néha beléd üríteni.
2021. jan. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Idealizálod, az emlékeidből építessz köré egy kedves emléket... mivel nem találkoztok túl gyakran, nem látsz róla reális képet. Az életet annyira túlgondolják... akinek tetszel megkeres, aki szeret törődik veled, aki megcsal az nem tisztel, aki nem hozza fel, hogy legyen több, annak elég a kevesebb. Ne láss mögé semmit. Néha ha úgy van téged is megdug mert nem hagy ki egy lehetőséget.

A másik ez a nem tudom túltenni magam téma... ilyen nincs. Magadnak generálsz problémát. Az életben mindenen túl lehet lendülni, elhatározás kérdése. Magadnak generálod a feszkót, fantáziákat gyártassz. Tiltsd le és éld az életed, hogy lehetőséged legyen oylat találni akit érdekelsz.

2021. jan. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a normalis valaszokat! Idovel en is rajottem, hogy total ertelmetlen az egesz es egyszeruen lezartam magamban. Neha reagal par dolgomra social median es itt meg is rekedt a dolog.
2021. jún. 10. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!