Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Véleményetek szerint az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Véleményetek szerint az oroszlán, mint állatkép mennyire illik a mai pasik többégére?

Figyelt kérdés
2021. jan. 14. 16:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Egymással se.ggbekukiznak, nyalják a golyóik, és csak ordítani tudnak, miközben az ő kajájukat is a nőstények vadásszák le. Elég rendesen.
2021. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nem lehet általánosítani, az én páromra maximum annyiban hasonlít, hogy nagy "sörénye" van.
2021. jan. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Jellemre értettem. Az oroszlán az állatok királya.
2021. jan. 14. 16:14
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak akkor egymás királyai? XD Amúgy nem lehet, valamelyikhez illik, valamelyikhez nem.
2021. jan. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Hát az oroszlánok (pasik) levadászák a nőket (antilop)


Vagy nem?!

2021. jan. 14. 16:16
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem éppen.
2021. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Jah, az őskorban így működött, Frédi fejbekólintotta az asszonyt aztán elvonszolta és megerőszakolta.

De már nem az őskorban élünk, ébredj fel. Nem oroszlán vagy, hanem házimacska

2021. jan. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem az erőszakra céloztam, hanem a vadászösztönre. Ahogy pedig az evolúciós pszichológia elmondja, még mindig őskori agyunk van, mert az evolúció nem tudta a megváltozott életkörülménykhez formálni az agyat.
2021. jan. 14. 16:37
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne a férfiaknak vadászösztöne akkor nem arról szólna itt minden második kérdés, hogy miért nem jut -érted, jut- a buta, csúnya, lusta, unalmas srácoknak szuper csaj. Vagy ha jut akkor miért kell kezdeményezni, udvarolni, tenni érte.

Az oroszlán legalább a falkáját magának harcolja ki a konkurencia elől, de ahogy fentebb írták a nőstények vadásznak, a hímek meg fekszenek egy nap 16 órát az árnyékban.

Ha valami ideált keresel amihez mérheted a teljesítményed akkor legalább egy másik embert válassz példaképnek.

2021. jan. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy állathoz kéne hasonlítanom a barátomat (aki nyilván férfi) az nem az oroszlán, hanem a holló lenne. Külsőre nem az, akitől hanyatt vágod magad, de megvan a saját maga egyszerű szépsége. Sokkal több rejlik a jellemében, mint elsőre hinnéd (a hollóknál ez a gazdag szimbólumrendszerükben van, elsősorban az indián és viking hitvilágokban), és aközött is húzhatsz párhuzamot, hogy a holló rengeteg helyen elterjedt, a párom (és én) imád utazni. Nagyon játékos és intelligens, és kis társaságokban jobban érzi magát.


Ezzel a hosszas ömlengéssel csak azt szerettem volna kifejezni, hogy nem lehet általánosítani, főleg nem egyetlen dolog (esetedben a vadászösztön) alapján. A ragadozók és prédák között is rengetegféle van és már előttem leírták, de az oroszlán nem éppen a legjobb példa. A pumák vagy gepárdok jobb példák a nagymacskák közül. ;)

26/N

2021. jan. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!