Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Véleményetek szerint az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Véleményetek szerint az oroszlán, mint állatkép mennyire illik a mai pasik többégére?

Figyelt kérdés
2021. jan. 14. 16:10
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

"Ha lenne a férfiaknak vadászösztöne akkor nem arról szólna itt minden második kérdés, hogy miért nem jut -érted, jut- a buta, csúnya, lusta, unalmas srácoknak szuper csaj"


Hát nem az itteni pasikból kell kiindulni.


Egyébként is, 4-5 lúzer írhatja ki ezeket a kérdéseket.

2021. jan. 14. 17:29
 12/22 A kérdező kommentje:

#10


Köszönöm a választ, jókat írtál nagyon. 😁


A pumák és a gepárdok miért jobb példák?

2021. jan. 14. 17:35
 13/22 anonim ***** válasza:
A mai férfiak mint oroszlán...hm...talán annyiban hogy minden csajt megdugnak aki megáll nekik.
2021. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Igazából az oroszlánoknál nem olyan királyak a hímek. A nőstények vadásznak, meg tartják egyben a falkát, a hímek nem sok mindent csinálnak. Szerintem ez sok mai családra ráillik. Persze nem szép dolog általánosítani, de a nők kutatások szerint is jelentősen több láthatalna munkát végeznek a rendes munkájuk mellett, a férfiak meg közben verik magukat a családfenntartó szerepükre.
2021. jan. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
39%
Hollonak Hollo nem valya ki a szemet
2021. jan. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Augusztusi pasikat keressel
2021. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Na en Oroszlan vagyok csillagjegyileg imadom gyomrom de megis kepes vagyok repat ebedelni hogy lefogyjak azert mert szeretnem vissza nyerni formam.. addig nem valasztottam tarsat magam melle mig nem tudok boldog lenni eredmenyeimre munkamban es karieremben.. szeretem ha dicsernek es hiusagom mindennel tobbet er szeretem ha tulajdonaim legszebbek legjobbak.. nem alkuszok meg.. inkabb vagyok egyedul mint nekem nem tetszo novel.... Szorakozni azert en is szeretek..
2021. jan. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Na ez mind hiba is
2021. jan. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
De nagyon jo mozgato rugo is
2021. jan. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Az oroszlánok között a nőstény végzi a munka oroszlán(höhö)részét... a hímnek van szép sörénye, amit villogtat, azt' cső :D.


Amúgy meg sem a tényleg biológiai, sem a tradicionális oroszlánkép nem illik az összes férfira - van, akire ez, van, akire az. Nem homogén halmaz.

2021. jan. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!