Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány/hölgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány/hölgy köztetek olyan hogy gondolt egyet hogy hízni akar és meg is tette és emiatt szakított vele a párja? Ha igen hány kg voltál és mennyi lettél amikor szakított veled ?

Figyelt kérdés

2021. jan. 15. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem pl ezért jött össze az exem. 52 kiló voltam (170 cm), egy tízest felszedtem
2021. jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem ha nem igénytelenül elhízik valaki, hanem saját akaratából felszed pár plusz kilót, és emiatt otthgyja valaki, azzal jobban is járt úgy.
2021. jan. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Én pl világ életemben nagyon vékony voltam. 175 cm és 52 kg voltam. Most 58 vagyok és végre nem szólnak be, hogy anorexiás vagyok. :) A vőlegényem is imádja a mostani alakom.
2021. febr. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Férfi vagyok. Kb 20kg-t szedett fel a párom 7-8 év alatt. Ott is hagytam, hála istennek. És nagyon jól jártam így. A magyar nők 99%-a nem hízni akar, hanem csak zabálni. A hízás az már következmény.
2021. febr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de mindenkinél van egy pont, amikor az ingerküszöbét átlépi valami. A hízás pont ilyen. Sok ember számára egy zsíros test visszataszító látvány, egyszerűen nem tud vonzalmat gerjeszteni. Mondom ezt úgy, hogy egy molett lányba szerettem bele, és sosem szerettem a molett nőket (ilyen a szerelem), de én ezt elfogadom, sőt meg is szerettem. Viszont ha még egy tízessel esetleg 15-el több lett volna a hölgy, lehet, hogy nem kelt bennem vonzalmat.
2021. márc. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
19-20 éves koromig egy vaságyas kis girnyó voltam most 80-90 kiló között , de nyilván nem az edzéstől. :D
2021. ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Voltam vékony. Akkor csak a csóró, lúzer semmire nem jó, szülőkkel élő pasi talat meg. Felszedtem egy 20ast. Lett cicim, popsim, és valahogy jöttek a jobb pasik is
2021. máj. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!