Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők 20 évvel idősebb férfiakka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők 20 évvel idősebb férfiakkal is szexelnek???

Figyelt kérdés

Itt a gyakorin egy kicsit megdöbbenve olvastam párkapcsolati kérdésekben, hogy gimnazista, egyetemista fiatal nők is simán szexelnek akár 40 év körüli pasikkal is.


Nekem ez iszonyú fura. Visszagondolva gimis, egyetemista koromra, hát őszintén már egy 30 éves is "öregnek" tűnt a szememben akivel bármilyen intim kapcsolat elképzelhetetlen.


Persze értem ez egyéni, de nekem most is hihetetlen, hogy ez általános jelenség volna.


Ti mit tapasztaltok? Ekkora körkülönbséggel nemhogy egy párkapcsolat de még egy egy éjszakás szex is inkább ritkaság nem?


Kizártnak tartom hogy olyan mértékű legyen mint azonos korú embereknél.



2021. jan. 15. 22:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem 20 év ilyen felállásban nem olyan durva, nyilván sok mindenről függ, és én lanykent nem feltétlenül vágyok erre, de alapvetően nem tartom olyan megbotránkoztatónak.
2021. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Hát, nekem több férfi is nagyon tetszett, akik akár 15-20 évvel is idősebbek voltak nálam, de sajnos pont mindnek felesége volt, így nem tudtam kezdeményezni náluk. Tehát szex sem volt, de ha épp egyedülállóak, akkor összejöttem volna némelyikkel.


Ez ízlés kérdése, egy 40-50 körüli pasi simán lehet nagyon férfias és szexi.

2021. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, színészek számítanak-e, de nekem is tetszettek idősebb pasik.
2021. jan. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
20 évesen simán szexeltem volna 40 éves pasival, de most 30 évesen esetleg egy max 45 évessel. Az 50 pasik nekem még nem az eseteim.
2021. jan. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

20 évesen semmi képp nem.

Max 5-6 évvel idősebb fiúval.

Nekem már a 30 éves is öregnek tűnt. Inkább a saját vagy

korosztályom, esetleg 2 évvel idősebbek jöttek be fiatalon.

2021. jan. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én megtettem, igaz, nem húsz évesen, kicsit később. Nem bántam meg.
2021. jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Változik a világ, ugyanakkor szerintem régebben is volt arra példa hogy fiatal lányok/nők nezegettek idősebb pasikat is.


Anyum mesélte hogy egyetemista korában (80as évek) azért volt olyan óra ahol lecsekkolta a tanárt. Nem volt semmi, de attól még tarthatta vonzónak, ha egyszer az volt.


Én magam is szexelnék olyan 30assal v akár 40essel aki jól tartja magát.

Arról nem beszélve hogy nem minden ember lesz "lelakott" a 30as éveire. Van akik akkor néznek ki a legjobban, akkor a legkapósabbak. Hát aztán.


Na meg ott van, ha valaki jópár évet letagadhat a korából.

Van egy ismerősöm (amúgy tetszik nekem a srác, de nem volt soha semmi). Nagyon-nagyon max 27nek nézném, de inkább olyan 25-26nak. Aztán valahogy kiderült hogy 32.

Olyan ismerősöm is van (nem is egy) aki inkább 35 évesnek nez ki, közben meg 44-45.


A dolog nem ilyen egyszerű.


Én azt gondolom hogy azért számít a kor, pláne hosszútávon v legalábbis számíthat, de NEM csak az számít.

2021. jan. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

Régebben (20. sz. első fele), még a férfi tartotta el a családot, a feleség a másik felét nyújtotta: biztosította a családi hátteret, otthont teremtett, a gyereket nevelte.

A férfi, mielőtt házasodott volna, tanult, jó állást kellett találnia, meg kellett alapoznia az egzisztenciáját. És akkor nősült, amikor ez már megvolt, már 25-30, de idősebb is lehetett. 25 éves nő már "vénlánynak" számított, ment ki a "korból". A 25-30 éves, azon felüli férfi leginkább 18-25 év közöttit keresett. Aki férfi özvegy lett, az is fiatalabb nőt vett el. Ennek a termékeny kor is szempontja volt. A nők akkoriban 30-35 között már változó korban voltak, a férfiak meg most is nemzőképesek lehetnek akár 70 éves korukban is.

Speciel én nem vonzódtam a "nyálas szájú" kamaszokhoz, mindig az idősebb, valóban férfias jelenségek érdekeltek. Nem mondanám, hogy egy 18 éveshez képest egy 30 éves öreg lenne. 30 éves férfi még kortalan. Ha ápolt, sportol, akkor 5-öt le is tagadhat. Később is, egy negyvenes akár 10 évet is. Baráti házaspár. A férfi 60 éves, a felesége 48. Egyre inkább egymáshoz "öregednek" külsőre is.

2021. jan. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Igen, másfél évig volt kapcsolatom egy 20 évvel idősebb férfival, előny hogy nagyon értenek a nőkhöz, hátrány hogy nehéz nekik újat mutatni

24L

2021. jan. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ha kőgazdag a férfi és van esély egy válással kisemmizni, vagy komolyabb örökségre.
2021. jan. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!