Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt érzem nem helyes, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt érzem nem helyes, ha egy olyan nő akar tőlem valamit, aki egy rosszul müködő kapcsolatban van és szakitani se akar. Jó a meglátásom, h nem kéne beleugranom? 26F

Figyelt kérdés

Szimpatikus vagyok neki és ő is nekem de van barátja aki fél éve csalja ezt a lányt.

Megkérdeztem töle, h miért nem szakit elöbb vele. Azt mondta h neki fontos a jól müködő szex ismerkedésnél és feleslegesnek érzi h addig külön lakjon egyedül.

Engem nagyon zavar, h velem csalná meg a barátját, akihez este haza megy aludni.. Gerinctelen féregnek érezném magam ha megtennék vele olyat, amit magamnak se szeretnék forditott helyzetbe..

Nagyon el vagyok keseredve..



2021. jan. 16. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Nem való neked nő. Hagyd, majd talál magának egy igazi férfit, nem egy ilyen fiúcskát.
2021. jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pasi is csalja a lányt, akkor nem kell magad szarul érezni. Vidzont sokat nem kell ilyen nőtől várni, veled is ezt fogja csinálni. Ha már kicsit unja a dolgot, akkor szakítás helyett keres melletted mást.
2021. jan. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Vágd gerincre, aztán pár alkalom után dobd, az ilyen emberek ezt érdemlik.
2021. jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Fontos a jó szex az ismerkedésnél? Ismerkedésnél?
2021. jan. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Édes istenem, hogy milyen ostoba "férfiak" vannak😄

Meg kell csinálni, amit meg kell, sokat nem várni, tart ameddig tart.

2021. jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs pénze hogy egyedül éljen, vagy lusta annyit költözködni, így kényelmesen egyik kapcsolatból a másikba szeretne ugrani, de előbb tudni szeretné, mekkora a farkad.
2021. jan. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
38%
Álruhás rbanc. Gondolom szemüvege is van meg minden ilyen nyomiság. Társfüggő.
2021. jan. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akit ki lehet venni egy kapcsolatból, azt ki is KELL! Egyszerűen azért, mert mindenki úgy jár jól. Te jól jársz, mert lesz csajod. A csaj jól jár, mert jobb pasija lesz, mint most van. A csaj jelenlegi pasija is jól jár, mert megtanulja, hogy a kapcsolatot ápolni kell, különben faképnél hagyják.
2021. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!