Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csináljam, hogy újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam, hogy újra kívánjam?

Figyelt kérdés

7éve vagyunk együtt,van egy 2éves kisfiunk. Totál ellaposodott a szex nálunk,havi 1 max.2 van,de az is csak úgy hogy én már nem tudok mit kitalálni,csak essünk túl rajta azt szia!

kiszerettem belőle,egyáltalán enm kívánom.

Büdös a szája,heti 2-3-szor mos fogat,azt is úgy,hogy már szó szerint ráparancsolok! Durva!!

Akkor,gombás a lába,váááá,ha most is belegondolok,a, hideg kiráz....

Persze ma is akarja,de egyszerűen már nem tudok mit kitalálni....


23/L


2010. aug. 14. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
az lehet a bj hogy taszítónak találod őt?
2010. aug. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

es te egy ilyen "parasztal" elsz eggyut (mar bocs a kifejezesert) de ha ilyen embert valasztottal magadnak az a te hibad is.


de ezt meg kellene beszeld vele ugy h elmondod neki h te nem vagy hajlando vele elni ha ennyire nem tart igenyt a tisztalkodasra. Ha igy akar elni akkor menjen a disznoolba.


En megmondanam neki h vagy tisztalkodik normalisan mint egy ember vagy elvalnek tole


18/F

2010. aug. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bírom, hogy az ilyen igénytelen parasztoknak van nőjük, nekem meg nincs pedig én túl sokat is foglalkozom a külsőmmel:D
2010. aug. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hát igen,ilyen emberrel vagyok együtt,de a tököm ki van a szarjaival már.

Jaaaa azt el is felejtettem írni,hogy oly nagy ritkán még borotválkozik is :DD

Hát nem csúcsszuper :)

2010. aug. 14. 23:02
 5/7 anonim ***** válasza:
te helyedben dobnam mint a darab szart
2010. aug. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nem kényszerből választottad, hanem szabad akaratodból. Szóval mi a probléma? Neked kellett ilyen pasi.
2010. aug. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

jah persze ez nem is kérdés,na de akkor amikor összekerültem vele,7évvel ezelőtt,sokkkal ápoltabb volt! eszembe nem jutott,hogy később így "Lepukkan"!


Amúgy tegnap este is akarta. 10perces előjáték után is csodálkozott,hogy nem lettem nedves,vérig sértődött,de urambocsá' annyira hidegen hagy!

Pedig így tutii előbb-utóbb félrelép,ha nem kapja meg azt amit akar!

2010. aug. 15. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!