Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen külsőre az a nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen külsőre az a nő, akinél szinte az összes férfi bepróbálkozik szexre?

Figyelt kérdés
2021. jan. 17. 16:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

Az aljább férfiak válogatás nélkül mindenkinél bepróbálkoznak

A normálisak csak annál, akivel együtt akarnak lenni.

2021. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem mondom, hogy az összes, de a nagy melleim eléggé feltűnőek.
2021. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Nagy (de nem irreálisan), kerek mellek és fenék, szép arc (vonások + bőr), hosszú, egészséges haj.
2021. jan. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem annyira külső,inkább viselkedés függő.

Nyilván minél jobb a külső,annál több a jelentkező is

De szerintem normális ,nem túl közvetlen viselkedéssel egy csomó embernél el lehet kerülni hogy bepróbálkozzon.

2021. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%

Átlag szint, felső kategória.


A kimagaslóan szép lányoknál kevesebben próbálkoznak, mert félnek a visszautasítástól.

2021. jan. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk van egy nő, még azt se mondanám hogy arcra egy szépség, vékony, semmi melle, de kihívóan (kurv.ásan) öltözik meg úgy is viselkedik, és nem is titkolja, hogy nimfomán és hogy nem akar komo!y kapcsolatot. Na őt kb. majd mindenki megdugná (meg is dugták már jópáran).
2021. jan. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Ahogy írták is előttem, nem elsősorban a külső, hanem a viselkedés miatt próbálkoznak be. Lehet azt érezni, hogy ki az aki kapható. Pl. Van egy nő nálunk, tênyleg álomszép, de olyan, mint egy jégcsap, na nála pl. Ssenki nem próbálkozik csak szexre.
2021. jan. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%
Ez se mindig igaz, én például a jéghideg büszke nőkre gerjedek. 😋
2021. jan. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
28%
Szép vagyok(nem a legszebb),csinos.Akik tudják milyen vagyok,azok szinte mind meghúznának,de akik nem ismernek is kezdeményeztek volna jó páran.Szerintem itt a külső számít inkább.Mondjuk akinp.uncit is csak szökőévben lát,az mindenkire rámozdul.
2021. jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
Könnyűvérű. A pasik elsősorban azoknál próbálkoznak, akiknél úgy gondolják, hogy van esélyük.
2021. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!