Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy helyes lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy helyes lány?

Figyelt kérdés

Ti milyen lányokra mondjátok ezt?

Lány létemre én ezt már többször is megkaptam, de nem tudom, mennyire pozitív (nem én csikartam ki senkitől).


2021. jan. 18. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy helyes aranyos lány egy főnyeremény! :)

Légy büszke rá, ha ezt mondják rád.

2021. jan. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, az vagyok, de ez kicsit nekem úgy jön le, hogy nem egy szépség, akire ezt mondják, “csak” helyes. Vagy ez hülyeség?
2021. jan. 18. 20:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Nekem a helyesben benne van a szépség is. Ez olyan mindent visz.

Külön nem dícsérték még a szépséged?

2021. jan. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak az én saját asszociációm, szóval ne vedd magadra, de nekem csak a nagyszüleink szoktam használni ezt a szót, ebben a kontextusban, és amikor azt mondjak valakire, hogy helyes lány, arra gondolnak hogy az illetőt személy megfelel az ő, meglehetősen felszínes előadásainak.
2021. jan. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elvárásaiknak*
2021. jan. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Főként bájos nem insta krva.. légy büszke.
2021. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Emily Browning fiatalon.
2021. jan. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A helyes nekem annyit tesz, hogy bájos, okos, szép. Nem szexbomba, de ezt nem negatív értelembe értsd. A helyes olyan, akit eltudsz képzelni partnernek, mert pont jó. Aki jól mutat hosszútávon melletted. Szép arcú, arányos testalkatú, természetes, de nem kifejezetten "kéjtárgy" vagy nem "plázacica", elnézést a kifejezésekért.
2021. jan. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem bírom az olyan lányokat akik azt gondolják/hiszik magukrol hogy szépek. Amúgy is általában az ilyenek a csúnyák.
2021. jan. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

9: Ez most hogy jött ide?-.-“

Én meg azokat nem bírom, akik szétoffolják a kérdést.;)

2021. jan. 19. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!