Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy korkülönbségn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagy korkülönbségnek számít egy kapcsolatban 12 év? 18N és 30F

Figyelt kérdés

2021. jan. 18. 22:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Igen.
2021. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Ja.
2021. jan. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Ez sok.
2021. jan. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ebben a felállásban igen.
2021. jan. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Sok. 32 vagyok, néha szóba elegyedtem 22-23évesekkel ismerkedés szintjén, de nagyon más világ. Nem tudom elképzelni, hogy hosszútávon működhet ilyen körkülönbséggel. Kivéve ha a lány valami tényleg ritkaságszámbamenően felnőtt a korhához képest. Vagy ha a férfi komolytalan és gyerekes, igazából erre több esélyt látok.
2021. jan. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Károly farkasok ***** válasza:
43%

Szerintem meg Mind1. Az a lényeg hogy jól erezzetek magatok egymással és hogy jó irányba haladjatok közbe mindketten.

Mondjuk az biztos hogy idősebb nő mellé szerintem nem való fiatalabb férfi... Egyszerűen hülyén néz ki és ez befolyásolja a párkapcsolatot is a megítélése miatt... Viszont ha mindennek ellenére jól vagytok együtt... Akkor Mind1!

2021. jan. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%
5. de még ha felnőtt is a korához képest, azért még a többség tanul 18 évesen, nem áll készen gyereket vállalni. Még alig élt (mármint a szó olyan értelmében, hogy eddig azért szorosabb volt a szülői, iskolai-tanári kontroll, most kezdi úgy igazán kipróbálni magát úgy, hogy nem "piszkálják a felnőttek". Lehet, hogy érett és összefüggéseiben jól látja a világot, tudja, hogy hosszútávon mit szeretne, de mégis most fiatal.)
2021. jan. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Károly farkasok ***** válasza:
25%

Nekem van két szomszédom akiknek az apjuk fiatalabb mint én. Kerülöm őket mint a rosznyavaja mert tényleg nagyon fiatalok és látom a szemükben, ráadásul olyan félre nem érthető megjegyzéseket tesznek ami a frászt rám hozza. Viszont mindkét lány apja szorgalmazza hogy beszélgessünk és időt töltsek velük... Egyszerű a magyarázat mindkettő jobban tanul, lettek komoly eletceljaik, reálisak! Egyszerűen tudatosabbak és lehet tudni hogy jobban fognak boldogulni az életben.

Az én esetem egy kicsit komplikált... Nem is akarok túl mélyen bele menni miért nem lesz egyikből se semmi. De arra a következtetésre jutottam, legfőképpen az egyik apjának a mondandója és az eredmények alapján hogy részemről hülyeség volt fiatalabb koromban hogy nem vállaltam be nálam 10 de akár 15evvel fiatalabb lányokat... Most odáig jutottam hogy 20+év különbség és remélem nem fogok lejjebb csúszni!

2021. jan. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%
Ha csak szex akkor nem. Tartós kapcsolatra igen. A te 18 èved a gond. Ha 40 lennél és a pasi 52 akkor nem sok.
2021. jan. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%

Van aki szerint igen és van aki szerint nem.

Szerintem még belefér.

Az számít ti hogyan érzitek magatokat?

Ha jól akkor minden oké.

2021. jan. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!