Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mit gondoltok arról, mikor egy nő azt mondja, hogy "te vagy a férfi, te dönts"?

Figyelt kérdés
Jól esik nektek, hogy a nő úgymond átengedi a dolgot nektek és megbízik annyira bennetek, hogy a ti döntésetekre hagyatkozik, vagy inkább visszatetsző, mert olyan, mintha a döntés terheit csak rátok akarná pakolni és a saját felelősségét csökkenteni?
2021. jan. 19. 07:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Egy bizonyos szintig a a saját életemre kivetítve nem zavarna. Viszont mikor valaki ezt csinálja egy komolyabb döntés esetén is akkor nem szól másról az egész csak arról, hogy enyém legyen a felelősség is.
2021. jan. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Én akkor döntenék és raknám neki popóba!
2021. jan. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

Közös dolgokban közösen döntsünk mert ha neki nem tetszik a választásom akkor mi értelme? Mondjuk én szeretnék fekete színű szobát :D

De neki nagyon nem tetszene és nem is praktikus tehát rossz lenne neki.

Van olyan szín ami mindkettőnknek jó akkor miért ne az legyen.


De mondjuk ha autót kéne venni és van kettő ami tetszik mindkettőnknek, akkor tényleg jobb ha a férfira hagyja inkább a döntést mert valószínűbb, hogy ő jobban bele lát a dolgokba. Melyik miért jó stb.

2021. jan. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
#3 miért szeretnél fekete szobát, ha nem praktikus?
2021. jan. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Azé a felelősség akié a döntés, nekem az jönne le, hogy a párom menekül a felelősség elől és nekem kell taposnom az utat és nem partner abban, hogy építsük az életünket, hanem rám hagyatkozik. Nyilván közös döntésekről van szó, nem egyéniről.
2021. jan. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Mivel nőről van szó, inkább azért mondja, hogy a férfi legyen a hibás, ha a döntés rossznak bizonyul.
2021. jan. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Hogyha mindig minden döntésben teljesen rám hagyatkozik és nincs véleménye, nem tudja mit akar annak nem örülnék, ha viszont partnerként beleteszi magát a döntéshozásba, eljutunk két lehetséges opcióig amely közül nem tud választani és átengedi, teljesen rendben van.
2021. jan. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha neked mondja 2 dolog lehet:

1. Erősebb határozottabb férfit szeretne, aki tud meghozni döntést.

2. El akarja veled hitetni, hogy van amiről te döntesz, jelentéktelen dolgokban átengedi a döntést, de a fontos dolgokban övé a főszerep. Ha okos nő és még szeret is téged, észre sem veszed, nem bánt meg vele téged

2021. jan. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

kerülöm az ilyen nőket. se annak nem örülök, ha úgy viselkedik, mintha egy engedelmes beosztottam lenne, se annak, ha közös dolgokban teljes mértékben rám akarja tolni a felelősséget.

a kizárólag engem érintő dolgokban én döntök, de ezzel minden cselekvőképes felnőtt így van.

a közös dolgokban meg döntsünk közösen. adódhat olyan téma, ami az egyikünknek fontos, a másikunknak pedig mindegy, így gyakorlatilag valamelyikünk dönt. de ez sem férfi/női dolog kérdése.

2021. jan. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
Én arra gondolnék, hogy nem TÁRSAM van, hanem a két kisgyerekem mellett egy harmadik, nagy gyerekem is. Én meg egyedülállóként nem tudom kivel megosztani felnőtt életem örömeit, gondjait, felelősségét, mert nincs felnőtt-társam.
2021. jan. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!