Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak fontosabb a test...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak fontosabb a test mint az arc? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Azon morfondíroztam (igen, most épp ráérek ilyeneken agyalni:D) hogy rengeteg olyan ismerősöm van, vagy sok olyan párt ismerek ahol a csajnak jó alakja van, viszont az arca a testéhez képest nem túl szép relatíve.

Tudom, tudom hogy a szépség alapvetően szubjektív, tehát vannak olyan nők akiket én speciel nőként (Bella Hadid, Sarah Jessica Parker, stb) egyáltalán nem látok szépnek, számomra egy Jennifer Aniston, Bridget Bardot, Jane Fonda stb sokkal sokkal szebbek, tehát nyilván a szépség relatív.


De azért vannak mégis olyan nők akikre a társadalom minimális százaléka mondaná hogy szép.


Na most visszatérve az eredeti kérdésre, sok olyan párt ismerek ahol a csajnak jó alakja van, formás, izmos ahol kell, stb de az arcra nem kifejezetten szép, sőt van néhány ilyen ismerősöm akiknek az arcát sokszor kifejezetten (ha nem is csúnyának) gyengének látom, ellenben jó az alakja.


Olyan ismerősöm is van, akire kiskamasz korától kezdve egy csomó pasi rá van indulva, kissé ágybetét is a csaj, mégis sok ember szerint elég csúny az arca, de jó alakja van.


A férfiaknak, vagy (legyünk korrektebbek) fontosabb a test mint az arc? Egy jó test kevésbé szép arccal, jobb kombó mint egy szebb arc, kevésbé szép testtel?


Érdekelnek a vélemények, főként férfiak veleménye, ha kort is írtok, nem bánnám:)!


(A kérdésem nem provokatív vagy rosszindulatú, csak kívancai vagyok mások hogy látják ezt).



2021. jan. 19. 10:16
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Elírtam, tehat a férfiak többségének* fontosabb a test mint az arc?
2021. jan. 19. 10:18
 2/40 anonim ***** válasza:
76%
Ha nagyon sarkosan kezelem, akkor igen fontosabb az arc, de a kettőt nem lehet különválasztani. 29/F
2021. jan. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
73%
Számomra fontosabb az arc. Azon nem igazán tudsz egyébként sem változtatni. Egy testen igen.
2021. jan. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a test fontosabb. Egyébként arcáról nem tehet senki. A test viszont gyönyörűen alakítható ezéssel. Tehát akinek szép, sportos alakja van, az azt is jelenti, hogy illető szorgalmas, tud küzdeni. És ez nagyon-nagy plusz dolog nőben is, férfiban is.
2021. jan. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
88%
Nekem mindkettő fontos, de az arc a fontosabb. Ahogy az egyik kommentelő is írta. A testen lehet változtatni akarattal, az arcon nem. Most ha egy nőn mondjuk van 5-10-15 kiló felesleg, az még nem a világ vége, de ha valaki nagyon bányarém akkor azzal szegény nem igazán tud mit kezdeni.
2021. jan. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
58%
Nekem a jó test a fontosabb.
2021. jan. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
74%
Ha valaki csak dugni akar, akkor a test fontosabb, mint az arc. Ha hosszú távra tervez, akkor fordítva. Szerintem. Bár egy ronda arcú nőnek is lehet olyan személyisége, ami megfog.
2021. jan. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
89%
Csúnya arcú nőként mondom, hogy az arc fontosabb. A jó alak semmit nem ér, ha a pasi meglátja a nő fejét és dob egy hátast.
2021. jan. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

mindkettőnél megvan az a szint, ami alatt működésképtelenné (vagy mondjuk barátsággá) alakul a párkapcsolat.

de szerintem az arcnak nagyobb szerepe van ilyen szempontból. ha a testén nem annyira jön be valami, akkor úgy ahogy kikerülheted, mondjuk azzal a résszel kevésbé foglalkozol, na de ha az arcán? nem tudsz máshova nézni, annyira alapvető a kapcsolódásban, hogy a másikra nézünk, csókot adunk, stb.

2021. jan. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Az arc fontosabb szerintem. De mindkettő számít. Alapból egy nagyon elhízott embernek az arca sem szép, mert felpüffed meg tokásodik. Viszont ha adott egy szép arcú, kicsit kerekebb csaj (mondjuk 5-10 kg plusz), meg egy jó testű, de nem szép arcú, akkor a többség, az átlag ember szerintem az elsőt választaná. De ha a férfinak fontos az egészséges életmód, ő maga is edz, akkor lehet maradna a vékony csajnál, mert vele jobban össze illenek életmódra. Csak azért mégis az arcát fogod többet látni az életben a párodnak, nem a hasát. Egyéjszakásra vagy csak szexre viszont a jó test talán fontosabb, mert az izgató, az arca meg kit érdekel, nem kell vele beszélgetni, nem kell másoknak bemutatni.
2021. jan. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!