Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak fontosabb a test...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak fontosabb a test mint az arc? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Azon morfondíroztam (igen, most épp ráérek ilyeneken agyalni:D) hogy rengeteg olyan ismerősöm van, vagy sok olyan párt ismerek ahol a csajnak jó alakja van, viszont az arca a testéhez képest nem túl szép relatíve.

Tudom, tudom hogy a szépség alapvetően szubjektív, tehát vannak olyan nők akiket én speciel nőként (Bella Hadid, Sarah Jessica Parker, stb) egyáltalán nem látok szépnek, számomra egy Jennifer Aniston, Bridget Bardot, Jane Fonda stb sokkal sokkal szebbek, tehát nyilván a szépség relatív.


De azért vannak mégis olyan nők akikre a társadalom minimális százaléka mondaná hogy szép.


Na most visszatérve az eredeti kérdésre, sok olyan párt ismerek ahol a csajnak jó alakja van, formás, izmos ahol kell, stb de az arcra nem kifejezetten szép, sőt van néhány ilyen ismerősöm akiknek az arcát sokszor kifejezetten (ha nem is csúnyának) gyengének látom, ellenben jó az alakja.


Olyan ismerősöm is van, akire kiskamasz korától kezdve egy csomó pasi rá van indulva, kissé ágybetét is a csaj, mégis sok ember szerint elég csúny az arca, de jó alakja van.


A férfiaknak, vagy (legyünk korrektebbek) fontosabb a test mint az arc? Egy jó test kevésbé szép arccal, jobb kombó mint egy szebb arc, kevésbé szép testtel?


Érdekelnek a vélemények, főként férfiak veleménye, ha kort is írtok, nem bánnám:)!


(A kérdésem nem provokatív vagy rosszindulatú, csak kívancai vagyok mások hogy látják ezt).



2021. jan. 19. 10:16
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
53%
lehet, hogy valakinek fontosabb, masoknak meg nem. en sok jo pasit latok nem olyan jo alaku, de szep arcu lanyokkal, na most akkor mi van?! egyebkent meg a nok sokszor irigyegbol es rosszinulatbol hajlandoak lecsunyazni meg le ‘agybetetezni’ a jo alaku tarsaikat. mert ha mar az alakjaba nem tudnak belekotni, belekotnek az arcaba, hogy csunya.
2021. jan. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
55%
#11 Ezt tanusíthatom sajnos. Női irígység elég toxikus tud lenni. Kapcsolatok is mennek ennek kárára. Sajnos tapasztalatból beszélek.
2021. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

11#es nem irigység vagy rosszindulat szólt belőlem. Nem azért mondtam rá hogy szerintem csúnyácska az arcra mert féltékeny vagyok v mert utálom, tök semleges ember számomra, hanem mert az én ízlésemmel én így látom.

Az ágybetétség az meg csak pusztán a tények:D nem tudom mi ebben sértő, nem bíráltam, nem fűztem hozzá negatívumot csak leirtam egy tényt, ennyi.

2021. jan. 19. 11:52
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
Arc fontosabb.Testen lehet formálni.
2021. jan. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Az eddigi válaszokat köszönöm, jöhetnek még!
2021. jan. 19. 11:53
 16/40 anonim ***** válasza:
57%

Testen lehet formálni...Hát persze. Összejöttök egy szép arcú nővel, akin van 5-10 kg felesleg, és majd ráveszitek, hogy lefogyjon, majd ti jól megváltoztatjátok.

De mi van akkor, ha az adott hölgy jól érzi magát a szép arcával, és a nem tökéletes testével és nem akarja megváltoztatni? Akkor is ez a kombó a nyerő?

2021. jan. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
Nálam akkor is ez a kombó a nyerő. 5-10 kg nálam még egyébként sem súlyfelesleg.
2021. jan. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%

Az arc fontosabb mindenkinek.. csak tudod azért van a környezetedben több férfi is jó testű de nem túl szép arcú nővel, mert sokkal kevesebb arcra dekoratív lány van, mint jó alakú. Férfiban is ez van. Vannak jókiállású, sportos, magas férfiak.... de igazán helyes arcúak már kevesebben.

Mint ahogy előttem is írták, egy jó alakot sok mindenki össze tud hozni, de szép arccal születni kell. Azzal márpedig nem olyan sokan születnek :) sajnos.

2021. jan. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
76%
Nekem fontos a szép arc ,az sem baj ha nincs nagy cici csak legyen vékony.. duci csajok fejeltősek, de ha az vagy nem para mert sok pasinak bejonnek a teltebbek
2021. jan. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

Érdekes hogy amúgy sokan azt írják az arc fontosabb, de "a test formálható, lehet rajta dolgozni stb stb"


Tehát ebből kicsit az jön le hogy oké elsősorban legyen szép arca, de aztan meg rakjon meg össze magának egy nagyon jó alakot...

2021. jan. 19. 12:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!