Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiaknak fontosabb a test...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak fontosabb a test mint az arc? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Azon morfondíroztam (igen, most épp ráérek ilyeneken agyalni:D) hogy rengeteg olyan ismerősöm van, vagy sok olyan párt ismerek ahol a csajnak jó alakja van, viszont az arca a testéhez képest nem túl szép relatíve.

Tudom, tudom hogy a szépség alapvetően szubjektív, tehát vannak olyan nők akiket én speciel nőként (Bella Hadid, Sarah Jessica Parker, stb) egyáltalán nem látok szépnek, számomra egy Jennifer Aniston, Bridget Bardot, Jane Fonda stb sokkal sokkal szebbek, tehát nyilván a szépség relatív.


De azért vannak mégis olyan nők akikre a társadalom minimális százaléka mondaná hogy szép.


Na most visszatérve az eredeti kérdésre, sok olyan párt ismerek ahol a csajnak jó alakja van, formás, izmos ahol kell, stb de az arcra nem kifejezetten szép, sőt van néhány ilyen ismerősöm akiknek az arcát sokszor kifejezetten (ha nem is csúnyának) gyengének látom, ellenben jó az alakja.


Olyan ismerősöm is van, akire kiskamasz korától kezdve egy csomó pasi rá van indulva, kissé ágybetét is a csaj, mégis sok ember szerint elég csúny az arca, de jó alakja van.


A férfiaknak, vagy (legyünk korrektebbek) fontosabb a test mint az arc? Egy jó test kevésbé szép arccal, jobb kombó mint egy szebb arc, kevésbé szép testtel?


Érdekelnek a vélemények, főként férfiak veleménye, ha kort is írtok, nem bánnám:)!


(A kérdésem nem provokatív vagy rosszindulatú, csak kívancai vagyok mások hogy látják ezt).



2021. jan. 19. 10:16
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
És ez most nem provokáció, csak kicsit ez jön le a valaszokból.
2021. jan. 19. 12:45
 22/40 anonim ***** válasza:
100%

#20 "Tehát ebből kicsit az jön le hogy oké elsősorban legyen szép arca, de aztan meg rakjon meg össze magának egy nagyon jó alakot..."

kiemelném a kulcsszót: DE AZTÁN

pont ez a lényeg. attól még, hogy az arc fontosabb, nem mellékes a test sem. de ha a test nem olyan jó, legalább a lehetőség megvan, hogy jobb legyen.

2021. jan. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
100%
Igen, úgy vannak vele, hogy legyen szép az arca, a többit majd megoldjuk. Ezért tettem fel a kérdést, hogy mi van, ha nem lehet változtatni a testen, mert nem akar a hölgy változtatni, vagy nem lehet, mert túl rövid a derék, x láb, rövid nyak, alma alak, mittudomén, ilyesmi.
2021. jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
46%

tudom furcsán hanzik, de nekem a nagy mell is kb kizáró dolog.. szó szerint lehet a csaj "deszka" nem zavar, azonban ha hájas. kitárt!


szóval az arc a legfontosabb :D


ám miért baj, ha a társad szeretné belőled kihozni a legjobbat? ez is kb egy alap dolog nálam.. segítsük és támogassük egymást hogy jobb legyen, testileg, szellemileg, anyagilag..


bocs kerdező, de sztem lusta vagy aki nem akar változni :(

2021. jan. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
37%

"bocs kerdező, de sztem lusta vagy aki nem akar változni"

ezen a fórumon ez igencsak gyakori. egyesekben hatalmas szorongást okoz a tény, hogy nincs minden magától, hanem általában tenni is kell valamit azért, hogy jó legyen egy kapcsolat.

2021. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
75%
A társam ne akarjon belőlem kihozni semmit, nem szorulok gyámra vagy életmód-tanácsadóra, felnőtt ember vagyok. Magam miatt akarok sikereket elérni, olyan területeken, amik nekem fontosak. Nem egy darab agyag vagyok, amit lehet formálni. Vagyok amilyen vagyok, kellek vagy nem. Az ő döntése. De ne csesztergáljon edzéssel, diétával meg ilyenekkel. Utálom ezt a wannabe coach dumát egy kapcsolatban. Ha boldog akarsz lenni, akkor olyan párt válassz, aki megfelel, ne olyat, akit aztán meg akarsz változtatni. (Nem vagyok amúgy elhízott, de ettől függetlenül sért ez a passzív-agresszív "én csak neked akarok jót" basáskodó hozzáállás.
2021. jan. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%

"Ha boldog akarsz lenni, akkor olyan párt válassz, aki megfelel, ne olyat, akit aztán meg akarsz változtatni."

persze, de az emberek általában változnak. tegyük fel, összejössz valakivel, aki teljesen megfelel, egymásba szerettek, aztán ő valamiért jól elhízik. nyilván ha ő fontos számodra és fontos a kapcsolat is, akkor nem azzal fogod kezdeni, hogy emiatt eldobod, de azért annyira jó sem lesz a helyzet. a kérdező pedig annyit lát az egészből, hogy ott megy valaki a nem túl jó testű párjával.

2021. jan. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
71%

24-es. Ha a nő úgy tetszik magának, ahogy van, neked meg nem, mert mondjuk szerinted lehetne akármennyi kilóval kevesebb, akkor ráerőlteted az akaratodat ilyen "a legjobbat akarom kihozni belőled" szövegbe csomagolva.


A kérdező egy érdekes kérdést tett fel, nem értem, miért kell támadni, hogy lusta változtatni. Megnézném élőben ezeket a nagyon megmondó férfiakat.

2021. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
90%

Igen, a kérdező semmit nem írt a saját alkatáról vagy kapcsolatáról. Ezt már csak a gyk ügyeletes dagadt-fóbiási magyarázták bele, de amúgy semmi köze az eredeti témához. A kérdés annyi volt, hogy adott egy jó alakú-csúnya fejű csaj, meg egy duci-szép arcú, melyik vonzóbb? Erre mindjárt elkezdték oltani a kérdezőt, hogy irigy meg lusta, meg egy kapcsolatban a legjobbat kell kihozni a másikból.

Az ilyen emberek nem látják, hogy nem a témához szólnak hozzá, hanem egymást hergelik a különböző elméleteikkel?

2021. jan. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
33%

"miért baj, ha a társad szeretné belőled kihozni a legjobbat?"

Nemrég csori fogpiszka voltam aki napi 2 doboz szart elfüstölt..


Most napi szinten edzések, figyelek arra mit eszek beindult a válalkozásom.. csak mert tettem érte, hogy jobb legyen..


Ti meg ha nem olyan választ kaptok itt gyiken amit vártok semmi mást nem tudtok mint leszavazni :D


tégyél már valamit MAGADÉRT mert így MÁSÉRT sem fogsz semmit csinálni..

2021. jan. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!