Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt barátnőm, de technikailag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőm, de technikailag incel vagyok?

Figyelt kérdés

Nem az én érdemem a dolog, szinte véletlenül történt meg. Neki nagyon kellett valaki és az akkori választékból én voltam a legjobb, bár ez nem sokat jelent. Ilyen vakok között félszemű a király logika alapján választott engem. Utána egy darabig jól elvolt velem, mielőtt kidobott volna egy ténylegesen jó csávóért.

Most az a nagy helyzet, hogy szűz nem vagyok és elmondhatom magamról, hogy volt már barátnőm, de ismerkedésileg ugyanott tartok, mintha nem lett volna. Nem tudom, mit kell mondani, hogy kell viselkedni, meg ilyenek.

Külsőre szerintem középtájon állok, csak emiatt nem hiszem, hogy ne lehetne senkim. Az életem is értelmes, nem csak a nők körül forog. De persze számít, meg jó lenne egy igazi kapcsolat, nem ilyen kamu. (Csak utólag jöttem rá, hogy az.)

Szóval, hogyan tovább?



2021. jan. 19. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Most szar a helyzet, nehezebb ismerkedni, de ahogy leírod, szerintem túl sok gond nincsen veled.


Ha nem csak a nők körül forog az életed, akkor tuti vannak hobbyjaid, barátaid, jársz helyekre.

Ezen a vonalon kell elindulni és ne legyél kétségbeesett, ne kaparj, csak csináld a dolgodat szépen és jönni fog valaki tuti.


Esetleg Tinder, ha csak kefélni akarsz.

2021. jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem incel... az incelek gyűlölik a nőket és a náluk jobb pasikat, mert nekik jutnak a jó csajok. Magukért semmit nem tesznek, de hibáztatják a náluk jobb embereket, mert azt gondolják alanyi jogon kéne, hogy (jó) nő járjon nekik. Neked csak simán nem volt szerencséd eddig a nőkkel.
2021. jan. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Nem attól incel valaki, hogy nincs épp barátnője, vagy kevés tapasztalata van az ismerkedés terén.

Az incel egy a valóságtól teljesen elszakadt nőgyűlölő.

2021. jan. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

A kettes jól leírta. Még kiegészítésként az incelek osztályozzák a nőket, tárgyként beszélnek róluk, nem tekintik egyenrangúnak őket.

Dühösek a világra, mert ők nem képesek tenni magukért semmit.

2021. jan. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ilyen gondolataim nincsenek. :D

De az tény, hogy rosszul vagyok szocializálva férfi-nő kapcsolatok terén.

2021. jan. 19. 11:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy incel, csak kevésbe jóképű, bátortalan és szomorú.
2021. jan. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
2-3-4! Tévedtek, az incel az mindenki, aki nem tud párkapcsolatot kialakítani, hogy ti szerintetek csak az az incel, aki a neten örjőng, attól még nagyon nincsen igazatok, minden férfi, aki akarna párkapcsolatot, de nem tud, az incel.
2021. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
40%
Igen az vagy.
2021. jan. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!