Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elhinni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elhinni magamról, hogy jól nézek ki?

Figyelt kérdés

Több barátom is megemlítette, hogy miért nem volt barátnőm még sosem és erre annyit tudok, mondani, hogy nem érzem, hogy megütöm azt a szintet, amit azok a lányok hoznak, akik tetszenek. Többször kaptam már meg barátaimtól, hogy szerintük nagyon jól nézek ki, szerintük bármelyik lányt megkaphatnám, de ez nem okoz bennem elmebeli elborulást, ilyenkor csak mosolygok. Múltkor, amikor beszéltem barátaimmal előjött a lány téma és egyik barátom tanácsot kért, mondták, hogy jöjjön hozzám, mert én biztos tudom, amilyen jó külsőm van és edzett testem. Erre én csak annyit tudtam mondani, hogy "én nem tudom, hogy láttok ti engem, mert én ritkán látom a saját arcomat, de ezek alapján biztos lefeküdnék magammal, ha lány lennék."



Bár szerintem lehet az az oka, hogy régen nagyon kövér voltam, emiatt csúfoltkak is (lányok is nevettek rajtam) és középsuliban nagyon tetszett egy lány, akinél kezdeményeztem... érte fogytam le 50 kilót és edzettem ki a testemet, de sajnos csak barátként kezelt. Azóta viszont nem merek egy lányhoz se odamenni, mert félek az elutasítástól :(



2021. jan. 19. 18:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Alacsony az önbizalmad. Ez valószínű azért van mert korábban kövér voltál, azt követően pedig visszautasítást kaptál egy olyan alkattal, amivel azt gondoltad,hogy ez kevésbé fordulhat elő.

A visszautasítás mindenkit megvisel, de nem szabad leragadni ennél.

Kezdj el ismerkedni és ne mérlegeld azt,hogy akivel ismerkednél ahhoz képest Te jó vagy kevésbé jó pasi vagy. Sosem lehet tudni,hogy mit találnak Benned vonzónak?


Ami viszont fontos: legyél határozottabb/pasisabb. Senkinek nem jön be egy gátlásos, önértékelési problémával küzdő pasi.


És ne húzd időben mert egyre nehezebb lesz azt az elsőt megtalálni.

2021. jan. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyanez vagyok, csak lányban.

Kamaszként az összes női rokonom csúnyának nevezett, beleértve a saját anyámat is.

Szerintem nagyon-nagyon nehéz elengedni azokat a dolgokat, amiket évekig ver belénk a környezetünk, ahogy nevelnek minket a szüleink stb, ezzel belénk van programozva, hogy van vagy nincs önbizalmunk.


Most már egy csomó udvarlóm van és valahol tudom, hogy vonzó vagyok a férfiak számára, de ott mélyen még mindig hallom a beszólásokat a családtagjaimtól. No nem mintha őket olyan sokra tartanám, hogy számítana a véleményük, és mégis.

2021. jan. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Huuu, en nokent vagyok igy ezzel. Rengeteg jo pasi hajtott ram, minden ujjamra talalhattam volna egyet szinglikent (gondolom most is, csak nem foglalkozom ezzel komoly kapcsolatban), de en megis ugy ereztem, amikor tukorbe neztem, hogy sosem leszek eleg jo. Mindig talaltam valami hibat magamon, illetve most is talalok. Komoly onertekelesi gondjaim vannak, de regen ezek durvabbak voltak. Annyira nem voltam kibekulve magammal (csaladi elnyomas, kontrollmanias szulok miatt), folyton azt hallgattam, hogy ertektelen vagyok, azt hittem csak akkor kelthetem fel a ferfiak figyelmet, ha hibatlanul nezek ki. Nehez dolog elfogadni onmagad, talan az egyik legnehezebb, de ameg belul gond van, lelekben, addig a kulsodet sem fogod tudni elfogadni :(
2021. jan. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem dettó ez van

Most van egy párom es mindneki szerint nagyon jol néz ki, de ugx érzem hogy jelentéktelen vagyok mellette😓😓😓

2021. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én házas vagyok, van lányom, csinos feleségem. Emellett piszkosul átlag alattinak érzem magam, holott még így is bármikor tudok kapcsolatot teremteni nőkkel. Számomra a tökéletes férfi férfiszemmel: Sergi Constance. Benne minden megvan amitől férfi egy férfi. Sajnos a nőkkel kapcsolatosan is hasonló a véleményem, azzal a különbséggel, hogy egy átlag nő is Sergi féle pasikat akceptál. Valójában már vagy 20 éve nem keresek senkit, de mindig frusztráltnak érzem magam, hogy nem ütöm meg ezt a szintet.
2021. jan. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
#5 Eléggé irreális elvárás, érdemes volna pszichológushoz fordulni, mint feszültként tengetni az életedet. Ez nagyon durva!
2021. jan. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mármint mi a durva? Nekem az átlagos nem elégséges semmiben sem. Sem autóban, sem emberben, sem tárgyakban, semmiben sem. Ha van egy alap dolgom, azt állandóan úgymond feltuningolom. Ha veszek egy kést, az alapból nem elég éles. Egy autó alapból nem elég erős, ha csak nem egy Audi RS6 vagy hasonló. Bár, valószínű ha olyanom lenne akkor egy Klasen tuning beleugrana. Igazából én meg az embereket nem értem, hogy egy átlagos ember mitől vonzó? A tökéletes vagy az azt megközelítő az már az. Egy átlag férfi, átlag arccal, testtel annyira szexi? Nem hinném! Nézz rá egy dögös pasira és máris látod a különbséget. Vagy ugyanez nőben.
2021. jan. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

5: kíváncsiságból rákerestem az emberre, akinek írtad a nevét, és majdnem rosszul lettem :D


Bocs, nem sértésnek szánom senki felé sem, de ez a pasi visszataszító, és egyáltalán nem igaz, hogy a nők ilyet keresnek. Lány vagyok, úgyhogy tudom.


Az, hogy neked férfi szemmel ez jön be, még valahol meg tudom érteni, mert biztos felnézel rá vagy inspirál. De a nők többségének ez inkább ijesztő szerintem.


Bocs az Offért.

2021. jan. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Igazi pasi aki bejött a nőknek az a Sean Connery anno...

Nagyon jol nézett ki idősebb létére sármos lett stb. Na ő ffi.


Most pl nem tudnék olyat mondani aki jól néz ki


Én is Megneztem akit az 5-ös irt

Bocs de nem🤣🤣🤣🤣

2021. jan. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes! Sokan jönnek ezzel az XY nem tetszik nézettel, majd a való életben szinte az összes nő ilyenekről álmodozik. Legyen magas, izmos, barna szem, barna haj, karakteres arc. Mellékesként legyen ismert, legyen mit a tejbe aprítani. Olyan, mintha egy fullos nőre azt mondanának a férfiak, hogy áááá, sosem nyúlnék hozzá, nekem Terike a sarki ABC-ből az álmom, a maga 80kg-jával és pattanásos kerek arcával. Oké, legyen Sean Connery, nekem úgy is jó! Belőle is csak egy van, szintén egy top kategóriás pasi. Akkor hozzá képest egy átlagos férfi hol jöhet szóba? Nekem mindig ezzel volt a bajom, hogy én-te-ő mint átlag ember nullák vagyunk ezekhez képest. Egyébként erről ír a sok "lúzernek" kikiáltott férfi is, hogy tökéletesen átnéznek rajtuk a nők. Ha esetleg össze is jönne valaki, az valószínőleg csak szánalomból van vele, esetleg azért mert jobbat nem kaphat. Ha lehetséges lenne, a nőknek kizárólag csak Sean Connery féle férfiak lennének a párjaik, mivel ez nem lehetséges, így kénytelenek beérni olyanokkal, akik mondhatni sehol nincsennek az álomférfihez képest. Egy nő ma már simán megél egyedül, annyira nincs rászorulva a férfire. Innentől kezdve a férfi sok esetben csak a hobbi kategóriát képviseli, az meg csak az élvezetről szól. Akkor meg legyen full, top kategóriás. Ami egy kicsit fura, hogy átlag nőknek is akkora az igényszintje már a külsőségek terén is, hogy az már a vicc kategóriát súrolja. Ezek után mit gondoljon egy hétköznapi férfi. Ja igen, ma már az sem mindegy mekkora a cerka, ez is ultra fontos tényező hogy felkerüljön az "i"-re a pont. Nézz szét a gyk-n ezzel kapcsolatban is. 18-20cm-es légfrissítő méret a beugró, ez alatt azzal jön mindenki, hogy inkább ne égesd magad egy nő előtt. Tehát ha szimplán nem áldott meg az Isten egy karakteres helyes arccal, jó testtel, nagy cerkával, akkor hellóka van!
2021. jan. 23. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!