Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektekis volt már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektekis volt már olyan lehetőség lány/fiú az életetekben amit elszalasztottatok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy simán lefeküdhetetek volna az adott személyel, de nem történt semmi?
2021. jan. 19. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen. De nem én szalasztottam el, hanem ő.
2021. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Az adott pasi lúzerkedett velem szemben.
2021. jan. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hu.. rengeteg
2021. jan. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"Arra gondolok hogy simán lefeküdhetetek volna az adott személyel"

Ez neked a lehetőség? Ilyen felületes kielégülés mellőzését én nem élem meg elszalasztott lehetőségnek. Volt több ilyen lehetőség, most is lenne olyan, akivel szexkapcsolatom lehetne. Nincs sok értelme.


F

2021. jan. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Volt igen. Pár alkalaommal én bénáztam, jó párszor pedig néhány nő.:)
2021. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt.. pasim volt, de totál odaig voltunk egymasert a sraccal. Egyből egy hullámhosszra kerültünk. Nagyon jo volt beszélgetni is vele.

Ő szerette volna, de én hűséges maradtam. Ő ország egyik vegeben en a masikban lakom.. Hazament.

Majd rá nem sokra, kb.par hétre szakítottunk a párommal... kiderült o végig csalt mig kapcsolatban voltunk..

Azota is bánom, hogy nem lett a sraccal semmi..

2021. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Volt. Mindketten elbénáztuk.
2021. jan. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Volt. 1- et elk**úrtam

1-et a csaj rontott el

Egyszer pedig bátortalan voltam úgy gondoltam úgysem kellenék


Egyszer pedig túl sokáig vártam...

2021. jan. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Azt hittem, erzelmekrol lesz szo, mert abbol volt olyan is, amit utolag megbantam.

Szexkaland is volt tobb elhalasztott, de azokat nem banom, igyis voltak egyejszakasaim, de ribinek erzem magam tole, pedig tudom, hogy normalis, csak hat na, a tarsadalmi nyomas.

2021. jan. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Volt. Nem egyet azóta is sajnálok. Egyiket ezért, másikat azért, de sajnálom, hogy kihagytam őket...
2021. jan. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!