Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagáltok ha kiderül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagáltok ha kiderül akivel a netről ismerkedtek tőletek pár utcára lakik, max 5-10 percre gyalog?

Figyelt kérdés
Örülsz/nem örülsz? Nem érdekel. Mi jut eszedbe amikor ez történik?
2021. jan. 19. 22:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, mert élőben is ki lehet bontakoztatni a kapcsolatot. Nem bánom, ha mégse alakulna jól, és minden nap van esélye arra, hogy látom, mert tudom ignorálni, nem rettegek tőle, hogy jajj, kínos.
2021. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Örülnék, könnyebb vele bármikor összefutni, nem feltétlen kell napokkal előre találkozót egyeztetni.
2021. jan. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Hat velem történt, hogy a szomszéd utcából találtunk egymásra egy sráccal a neten. Nem jöttünk össze, csak ilyen internetes barátság lett belőle, nem is találkoztunk direkt sosem, mert mire randira hívott volna, addigra a munka helyen osszejott egy lánnyal 😉 szerintem különleges, pozitív felismerésének éltem meg, azóta szomszédnak hívjuk egymást ☺️ amúgy már mindketten boldog házasságban élünk, parhavonta írunk egymasnak, hogy mi újság.


Attól függetlenül, hogy kisváros, 5 év alatt kB 3szor futottunk össze a városban véletlenül és csak köszöntünk egymasnak, meg kB másik 2 alkalommal láttam őt a buszról. Szóval attól nem tartanék, hogy ha valakik így jönnek össze, akkor szakítás után valami hátránnyal járna a közeli lakóhely ténye.

2021. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen téma kapcsán jöttünk össze.
2021. jan. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
94%

Örülök, mert mindegy kinél alszotok, hamar hazaér.

Ez kifejezett előny.

2021. jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%
Tök örülnék neki.
2021. jan. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
95%
Örülnék. Könnyű lenne találkozgatni.
2021. jan. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
24%

Hát így házasként nagyon nem örülnék 😂

Meg amiről egyes illetőkkel beszélgettem már...

2021. jan. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Marhajó lenne. végre nem számítana dugó van e hány óra van
2021. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, mert könnyebben megoldható az ismerkedés.
2021. jan. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!