Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki egyértelműen kedvel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki egyértelműen kedvel, akkor mi lehet annak az oka, hogy felszívódik minden magyarázat nélkül?

Figyelt kérdés

Tudom hogy én voltam neki élete legjobb fogása ( légyszi ezt ne vágjátok a fejemhez, nem beképzeltséből írom), tudom hogy kedvelt, és egyre közelebb kerültünk egymáshoz... és amikorra pont hogy elértük azt a szintet, hogy tényleg bensőségesebb lett a viszony (nem, szex még nem volt), eltűnt... magyarázat nélkül.


Nem opció, hogy más miatt lépett volna le.


2021. jan. 19. 23:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg tévedsz.
2021. jan. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem tévedek. 100%ban tudom, hogy nem volt rajtam kívül senki.
2021. jan. 19. 23:53
 3/24 anonim ***** válasza:
89%

valoszinuleg talalt egy meg ‘jobb fogast’, hiaba altatod magad.


de statisztikailag van 0.00000001% esely arra is, hogy mondjuk meghalt vagy hirtelen korhazba kerult.


dontsd el, melyik realisabb.

2021. jan. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem áltatom, nincs amiért. Tudom hogy így van.
2021. jan. 20. 00:11
 5/24 anonim ***** válasza:
97%

Nekem anno jó pár éve volt egy ilyen hölgy, akivel kb. pont eddig jutottunk el,mint amit leírtál te is.

Nekem sem volt senki más, és őt nagyon kedveltem. Akkor azt hittem, simán összejövünk, mert nagy összhangban voltunk, és erős vonzalom volt köztünk.

Majd történt egy tragédia vele (meghalt az apukája), és én konkrétan mindenhol próbáltam elérni, segíteni akartam neki, de semmit nem engedett. Mindentől és mindenkitől elzárkózott, sehol nem válaszolt semmire. Egyedül a legjobb barátnőjével beszélt picit, tőle kérdezősködtem mindent róla anno, mi van vele.

Ezt folytattam kb. 2-3 hónapig, aztán meguntam az egészet. Egyetlen üzenetet, vagy hívást nem kaptam tőle visszafelé, hogy él megvan, vagy bármit. Fájt érte sokáig a szívem, de feladtam, mert még csak kommunikálni se akart velem, így meg nem lehet egy kapcsolatot felépíteni...

2021. jan. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem opció, hogy talált jobbat? Nincs nálad jobb? :DD Hidd el, lelépett mással.
2021. jan. 20. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom hogy én voltam neki élete legjobb fogása"


Nos, ő ezt nem így gondolta.


Amúgy az érzelmekben nincs logika.

2021. jan. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak a kötelező szokásos kérdések: Hol találkoztatok? Mennyi idősek vagytok? Hol laktok? Mennyi ideig ismerkedtetek?
2021. jan. 20. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen felszívódós vagyok: kapcsolati szorongás van bennem. De ez csak egy pl. a problémádra.
2021. jan. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Végre valaki aki beismeri, hogy szemétkedik:) Szerintem nem szabadna, addig kapcsolatba keveredni, mig szorongás van benned.
2021. jan. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!