Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy a mai lanyok csak az idosebb pasikra buknak?

Figyelt kérdés

Miert van az hogy a mai 14-15 eves lanyok inkabb a 20 es a folotti pasikra buknak? Ugyszint a 20 es annal tobb eves pasik meg az ilyen kis lanyokra?

Talan a lanyok idosebbeknek erzik magukat vagy miert?

S a fiuk? Nem talalnak magukhozz egykoru not? Es azert keresnek inkabb fiatalokat?

Vagy csak manipulaljak a lanyokat?

(Tesom 17 eves es egy 26 eves baratja van, elegge furcsa de szinte mindig csak az van amit a baratja akar)


18/F


2010. aug. 15. 10:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

mert a mai 12-18 éves lányok nem normálisak.

Tisztelet a kivételnek!!!! (szerencsére van belőlük, e az sajna kevés.)

L/18

2010. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
bocs de ez 10-20 éve is így volt, gondolom mindíg.
2010. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

igen tudom de en gondolom h miert van ez.

Szerintem azert mert az idosebb pasiknak mar van verdajuk sajat lakas aztan meg viszik a lanyokat kocsikazni hisz kenyelmesebb mint egy seta (nem?)

2010. aug. 15. 10:46
 4/19 anonim ***** válasza:
mert nyomorékok..nekem is nagyon felcseszte az agyam,amikor 15-16 voltam,és kinéztem magamnak egy korombeli lányt,aztán megláttam,hogy 20 év felettiekkel flörtölget..hát nemkicsit ideges lettem,de mostmár nemérdekel,mert már 19 vagyok:D
2010. aug. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

amugy engem sem izgat mar regebben voltam emiatt nagyon duhos mert nem talaltam magamnak egy csajt sem.


mostmar van baratnom mar egy jo ideje


eddig volt vagy 7 alkalmi baratnom de mindegyik idosebb volt nalam (15 evesen egy 23 eves csajjal flortoltem-nem akartam semmi komolyat tole) az a szerencsem h sokkal idosebnek nezem ki:D (kb 26-27)

2010. aug. 15. 10:52
 6/19 anonim ***** válasza:

őőőő szerintem a +- 5 év a megengedett.. habár régebben ez +- 3 év volt...

de azért van idősebb barátjuk, mert ők tapasztaltabbak.. ők már kiélték magukat.. és komolyabb kapcsolatra vágynak.. míg sok 15 éves körüli csak szexre hajt mert ez még új neki.. az idősebbek meg még tudnak várni megértik... stb...

sztem ez lehet benne..

2010. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
hat nem hiszem h ez volna az oka...
2010. aug. 15. 10:56
 8/19 A kérdező kommentje:
en 18 eves vagyok es a baratnom is 7 honapja varok ra es meg varni fogok szerintem amig nem erzi ugy h meg szeretne tenni
2010. aug. 15. 10:57
 9/19 anonim ***** válasza:

A 20-as csajok a 30-as férfiakra hajtanak (apakomplexus, pénz), ezért a huszonéves férfiak kénytelenek a fiatalabb korosztályban nézelődni. A 14-15 éves lányok meg talán menőnek érzik magukat ezzel.

21f

2010. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

ebben lehet vmi igazsag:D

es pld a 20an eves csajok is szoktak foglalkozni a fiatalabb pasikkal, de miert? (talan mert szeretnek tanitani szex teren vagy esetleg valami mas?)

2010. aug. 15. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!