Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá, hogy otthagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá, hogy otthagyja a stricijét?

Figyelt kérdés

Van egy 20 éves, nagyon csinos, szexi lány. Elég zaklatott családi háttérel és az ezzel járó lelki sérülésekkel, bizonytalansággal.


Összejött egy 6 évvel idősebb vagány, börtönviselt sráccal. Három hónapig tombolt a szerelem, rózsaszín felhők, stb., majd egyszercsak közölte a srác, hogy mostantól kezdve prosti leszel, mert úgy milyen sok pénzünk lesz majd.


Már másfél éve dolgozik neki a lány. És még mindig fülig szerelmes belé. Néha nagyon nincs kedve dolgozni. Ilyenkor először a bíztatás jön, bátorítás, ha az nem segít, akkor az érzelmi zsarolás: ha igazán szeretsz, akkor kettőnkért képes vagy rá, ha nem dolgozol, el foglak hagyni. És ha ez is kevés, akkor a fizikai erőszak, a pofonok jönnek.


Én egy éve ismerem a lányt. 48 éves tehetős, független pasi vagyok és teljesen beleszerettem. Nagyon sok időt töltök vele, rendszeresen elhalmozom ajándékokkal és rengeteget szoktunk beszélgetni. Kialakult egy elég bensőséges viszony közöttünk, szinte mindent tudunk a másikról.

Ha konfliktusa van a stricijével, ha megverte, az én vállamon szokta kisírni magát. Mindig nekem panaszkodik. Nekem ilyenkor a szívem szakad meg, hogy hogyan segítsek rajta.


Régóta győzködöm, hogy hagyja ott azt a görényt és ezt az életet, válasszon engem, én mindent megadnék neki, dolgoznia sem kellene. De hiába. Annyira szereti a stricit, hogy nem tudja elhagyni. Próbáltam megértetni vele, hogy ez nagyon csúnya kihasználás, amit a srác csinál vele, ennek semmi köze a szerelemhez, csak a pénz miatt van vele a pasija, meg hogy az ilyen nem is igazi férfi. Győzködöm, hogy ő nem ezt az életet érdemli, tőlem sokkal többet kaphatna, de teljesen hiába.


Egyszerűen bele bolondulok, hogy ennyire végtelenül buta legyen, hogy ne akarjon ebből a kiszolgáltatott helyzetből kilépni.


Volt már valaki hasonló helyzetben?

Akár az én helyzetemben, akár a lányéban?


Mit tehetnék még, mivel próbálkozzak? Hogyan nyissam fel a lány szemét, hogy belássa mekkora hülyeséget művel, hogy így hagyja magát kihasználni?

Hogy győzzem meg, hogy engem válasszon inkább?



2021. jan. 20. 23:31
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
88%
A strici "tűnjön el"! Vannak erre szakemberek.
2021. jan. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
89%

Azt mondod, hogy belebolondulsz, hogy ennyire buta a lány, hasonló a hasonlót vonzza alapon szerinted mi mit gondolunk rólad?


Miért lehet az, hogy te egy olyan személyért pistulsz, aki ilyen helyzetben van benne, egy kiszolgáltatott és önsorsrontó, társfüggő nőt? Ettől éreznéd értékes embernek magadat, hogy már a te "lányod" lenne? Hiszen te is mindent a segge alá raknál, ahogy mondtad. Megoldódott a rejtély.

2021. jan. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
89%

Gondolod, hogy te vagy az egyetlen kuncsaft, akinek pityereg, vagy aki ajándékokat vesz neki? Ugyan már, nem lehetsz ennyire naiv.

Miért lenne veled? Te egy kuncsaft vagy, semmi több, pint olyan, akikkel sokszor annyira nincs kedve kefélni, hogy inkább megvereti magát.

Ne legyél naiv, csak kihasznál. Addig ilyen kis érzelmes pityergős cica, amíg elhalmozod. Egyszer zárd el a pénzcsapot, meg fogsz lepődni.

2021. jan. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
93%
Majd ha jobb leszel az ö szemében mint a stricije, akkor téged fog választani.
2021. jan. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
47%

1, Az ilyen embereket nem lehet megmenteni és nem is kell. Ők erre gerjednek. Átlagos, ösztönlény nő.

2, Ha neked ez jön be, akkor te sem vagy túl okés.

2021. jan. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
94%

#3 elmondta a lényeget. Te vagy a legjobb ügyfele, mert te a könnyekért is fizetsz.

De ha ennyi pénzed van, fizesd ki az átigazolási díjat a managerének és tiéd a csaj.

2021. jan. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
93%

Ebben az esetben szerencséd van, mert ez törvényellenes. Nem számít, hogy a csaj nem szeretné feljelenteni, mert őt úgy kezelnék egy tárgyaláson, mint aki nem képes tisztán átlátni a helyzetét. Ez valószínűleg igaz is.

Minimum érzelmileg függ a börtönviselt barátjától, ő pedig kihasználja ezt, mivel a prostitúcióból élnek.

[link]

Keress rá youtubeon is.

2021. jan. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 Noren1989 ***** válasza:
82%
#balek
2021. jan. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
37%
Legyél te is olyan agresszív, erőszakos tahó, mint a strici, mert a lánynak ez kell!
2021. jan. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
49%

Sok jó válasz eddig. Főleg #1 #7, De a #4 #3 #6 is jók.


Nincs értelme megkérni, hogy írja felül ösztöneit, ami több-ezer évnyi evolúció eredménye. Nem tudja. Az még a tudatánál is erősebb. A múltban ez a párválasztási ösztön "szapora" volt és kész. A stricit látja erősnek, dominánsnak és valószínüleg sokkal jobbak a génjei/külseje mint neked.


A stricik ellen az állam/jog/törvény/rendőrség a megoldás.


Ennyi.

2021. jan. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!