Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik ok a jellemzőbb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik ok a jellemzőbb, amiért egy nő háztartásbeli lehet?

Figyelt kérdés

2021. jan. 21. 00:14
A kérdező szavazást indított:
a férfi mindig is ilyen családmodellt akart
jó nő, nagy a szerelem, így nem muszáj dolgoznia
18 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Leggyakoribb ok szerintem a gyerekvállalás. Aztán ha valaki megteheti akkor "úgy marad" és nem megy vissza. Hidd el, ismerek sok nőt aki háztartásbeli, és nem azért mert olyan jó nők, sőt.
2021. jan. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
A második + tehetős férfi.
2021. jan. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Ahogy én látom, előfordul néhány olyan család, ahol valóban annyira jó az anyagi helyzet, hogy nincs szükség arra,hogy egy nő is dolgozzon. Elfoglalja magát a család körüli teendőkkel és talál magának szabadidős tevékenységet is.

A másik, amit a környezetemben megfigyeltem, hogy adott egy átlagos vagy kicsit jobban kereső férfi,aki megpróbálja támogatni az asszonyt, amíg kitalálja ,hogy mit akar az életben.

Többnyire évekig képzés, tanfolyam, semmittevés , kifogások stb...

Esetleg szül egy-két gyereket.

A házimunka gyereknevelés jelentős részét lepasszolja a férfinek, örökös kifogások,hogy valami épp miért nem felel meg.

Főzni nem szokott, mindenféle allergiája és intoleranciája van,mellette pedig nagyszabású tervek,hogy mi lesz ,ha beindul a karrierje, egy olyan munkaerőpiacon,ahonnan évekkel ezelőtt már kizárta magát vagy a lustaságával vagy az ócska kifogásaival.

Közben otthon csicskáztatja a társát, folyamatosan nyírbálja a másik önértékelését a folyamatos kritikáival és az örökös hibáztatásaival , magát állítva be áldozatnak.

Ismerek ilyen házaspárt néhányat.

Illetve ezen az oldalon is olvastam néhány hasonló történetet.

2021. jan. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Oh!a 3as valakinek az elevenébe talált.

Pedig jól látja a dolgokat.

2021. jan. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Hát na... Az igazság néha a legfájdalmasabb
2021. jan. 21. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk azért, mert a fizetésemből alig maradna valami, ha dolgozom szinte a babyszitterre keresnék. Környéken gyakori a min.Béres állás, ha több lenne a kereset megoldanánk valahogy.Segítségem nincs, anyukám dolgozik 4 műszakban, férjem szülei messze vannak. Így inkább én vagyok a gyerekkel , mint elmondhassam: dolgozom, de a fizetésem java részét egy az egyben rakom a babyszitter zsebébe.
2021. jan. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Anyuka nem tud visszamenni dolgozni, mert már réges rég van a helyére más, meg nincs benne a napi rutinban. Új helyre meg nem veszik fel.
2021. jan. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
A leggyakoribb ok, hogy a nő nem talál olyan munkát, amit az oviba hordás mellett meg tud oldani, és elnézik, hogy két hetente megy táppénzre a beteg gyerekkel. Vagyis munkanélküli. De jobban hangzik, hogy háztartásbeli.
2021. jan. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem nem az a fontos, hogy miért lett egy nő háztartásbeli, hanem az, hogy ebben a helyzetben MINDKÉT fél jól érezze magát.
2021. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%
Nincs gyerek, a ferjem jovedelme mellett nem volna ertelme azert eljarni, hogy valamicsket keressek. Masnak megmarad az allas, utcara kitenni nem tudna, es tobb hasznom van otthon a bolygonk szamara.
2021. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!