Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kezdett el újra keresni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdett el újra keresni az exem?

Figyelt kérdés
Novemberben szakítottunk (9 éves kapcsolat volt), én már túl vagyok rajta, már meg is ismerkedtem valakivel, viszont az elmúlt 3 hétben az exem mindig rám ír valamilyen ürüggyel. pl szilveszterkor is én voltam neki az első, akit felhívott. Én már nem akarok tőle semmit, lehet ő még szeret? Mit csináljak ilyen helyzetben?

2021. jan. 24. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Na ez jó kérdés. Valószínűleg akar még valamit, november óta nem telt el olyan sok idő.

Engem viszont több mint tíz év után talált meg az ex. Egyelőre kivárok. :)

2021. jan. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hiányzol neki, nem feltétlen mint szerelem partner, hanem mint ember.

9 évig voltatok együtt, részei voltatok egymás minden napjának.

Nehéz ezt egyik pillanatról elvágni főleg ha ragaszkodó típus vagy. Ilyenkorra a szerelem általában átalakul szeretetté, akár barátsággá, s ez hianyozhat az exednek.

Légy türelmes, lehet csak beszélgetni szeretne. Kezeld barátként, vagy ismerősként. Ne nosztalgiázzatok, az nem segít az elengesedben. Csak ne legyel ellenszenves. :)

2021. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én próbálok vele normális lenni, de olyan lelkiismeretfurdalásom van miatta, mivel nekem már van olyan, akivel már szinte kapcsolatban vagyunk. Olyan ribizlinek érzem így magam, pedig semmi olyanról nem beszélek az exemmel.
2021. jan. 24. 11:32
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Honnan tudnánk mi??

Tőle kéne kérdezni

2021. jan. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem is most keresett fel az exem, november végén mentünk szét.

Ő csak bocsánatot akar kérni... Gondolom.. :D

Nem igazán foglalkozom vele, hogy miért kattog még ezen, amikor ő volt a sáros.

2021. jan. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Engem is most keresett meg az exem 1 hete kb. Mindenki ge*imód unatkozhat.
2021. jan. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi, 6-os lehet igazad van és unatkozik :D
2021. jan. 24. 13:55
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém azóta fokozta, hogy ő csak tudatni akarta, hogy megbánta, amit tett. Késő bánat barátom. :D

Ne foglalkozzatok velük. :D

2021. jan. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kerjoz ***** válasza:
és hogyan váltatok el ? ...tiszta szívvel gondolsz e a kapcsolatotokra? vagy lezáratlannak? ...lehetne hogy meg kellene beszélni normálisan és akkor elindulhat valamerre a "barátság" vagy bármi, és ak o neki is jobb lenne, lehet el is felejtene
2021. jan. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy szakítás után bármelyik fél felelőssége is lenne, hogy a másiknak jobb legyen. Engem is azért cseszeget az exem, mert nem bír a lelkiismeretevével, közben már rég mással van, emiatt szakítottunk többek közt. Oldja meg mindenki magának a saját problémáit. A kérdező meg végképp ne bonyolódjon bele, ha már ismerkedik mással, gondolom van elég barátja az exén kívül is.
2021. jan. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!