Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti elfogadnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti elfogadnátok egy olyan nőt, aki huzamosabb ideig együtt élt egy másik nővel?

Figyelt kérdés
Leszögezném, hogy nem vagyok leszbikus, még biszexnek sem mondanám magam. Viszont olyan rosszul alakult az életem, hogy kénytelen voltam belemenni egy ilyen élethelyzetbe. Hosszú történet, kezdve attól, hogy rossz gyerekkorom volt, ami mentálisan és érzelmileg zárkózottá tett és nem tudtam megnyílni senkinek, szóval különc voltam. A másik része pedig, hogy abszolút semmilyen támogatást nem kaptam otthonról,nyomorogtam,nem volt hová mennem. Ezért amikor találkoztam egy nővel aki felkarolt nem mondtam nemet a leszbikus közeledésére, összejöttem vele 6 évig együtt éltünk és ezalatt rendeződött nagyjából az életem, jól fizető munkám volt a családi vállalkozásukban, közben lediplomáztam, szép lakásunk volt frekventált helyen,pénzt tettem félre,mentálisan helyrejöttem. Készen vagyok arra, hogy új életet kezdjek, amit férfival képzelek el. Csak attól félek, hogy vajon mennyi esélyem van ilyen múlttal komoly kaocsolatra férfival.

2021. jan. 27. 17:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
82%
Naná!
2021. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
70%

Normális érzelmi intelligenciával megáldott férfinak ez miért lenne gond?


De tényleg, mi ebben a gond? :)

2021. jan. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
24%
Mint a szart, főleg ha jönne a másik csaj is.
2021. jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
A 3-ashoz hasonló kommenteket mellőzzük. Nem vagyok leszbikus,sem biszex. Nincs semmilyen 3-as, vagy egyéb leszbikussággal kapcsolatos dolog. Én és egy férfi, egy monogám házasság,esetleg családalapítás, ha van rá esély. A nők nem érdekelnek,sem a hűtlenségre vagy kalandozásra hajlamos férfiak.
2021. jan. 27. 17:38
 5/32 anonim ***** válasza:
59%
Normál nő vagy nem leszbikus. Nőknél ez teljesen normális üzem. Együtt éltél egy nővel, dugtál vele, ő pénzelt téged. Faszikkal is ugyanezt csináljátok. Csak az input-output más kicsit :).
2021. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
26%
Igen, volt ilyen összejárósom akinek hasonló a multja, a távolság miatt nem lett több. Emiatt ne érezd magad szarul, nem szégyenfolt az életedben.
2021. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
71%

Engem nem zavarna. Sokkal jobb szívvel és könnyebben fogadnám el ezt, mint azt amikor valakinek ugyan ilyen idő alatt mondjuk 2havonta egyéjszakása volt. A sztorit olvasva, és a hozzáállásod látva meg főleg. Kettőször volt már dolgom biszex nővel(oké értem, hogy te nem vagy az), amit elfogadtam és inkább az zavart, hogy harmadikat akartak bevonni mindig.. először nőt, aztán férfit. Egyikbe sem mentem bele.

32/f

2021. jan. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
91%

Hűha, szóval 6 évig kihasználtál valakit, akit szeretett, hogy helyrehozd mellette a szar életed, most pedig, hogy minden oké, dobbantasz.

Nem azzal van gond, hogy egy nővel éltél együtt, hanem hogy egy görény vagy ¯\_(ツ)_/¯

2021. jan. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Noren1989 ***** válasza:
98%

Ő mennyire jött ki jól a szakítàsotokból?


Ha a sztoridban a màsik nő helyére behelyettesítjük a férfi szót, valahogy egy digger sztorija körvonalazódik egyből.

2021. jan. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
35%

#9


Ő csak egy erős és független nő, mint az összes többi. Hol itt a gond? Az hogy pinája vagy fasza van a másiknak nőknek kb. irreleváns.

2021. jan. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!