Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy ez neki több?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ez neki több?

Figyelt kérdés
Van egy régi ismerősöm, akivel találkozgatunk mostanában a testi örömök miatt.. :D Viszont meglepő módon egészen nyit felém, sokat beszélgetünk, meg otthoni programokat talál ki. Nekem ez fura tőle, mert azt hittem csak ,,amiatt" találkozunk. Szerintetek rá merjek kérdezni, hogy ez most mi a részérő, vagy ezzel mindent elszúrnék és hagyjam a dolgokat alakulni?
2021. jan. 28. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Persze, kérdezz rá.
2021. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézetem szerint, ha rákérdezel könnyen azt hiszi, hogy rá akarod magad kötni. Eddig a testiség Neked is megfelelt. Hadd valljon színt a srác.

Ffi.

2021. jan. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
igen, több
2021. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Hány évesek vagytok? Azért a mai helyzetben csomó ilyen "összejövés" van. Unatkoznak otthon bezárva. Nyilván ennek megtartásához az is kell, hogy fennmaradjon a kommunikáció, szóval, semmi fura nincs abban, hogy beszélget is.

Meg nem is értem... Nem fura, hogy dugunk, de fura, hogy beszélgetünk? Eh...

2021. jan. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Alapból szex miatt jártok össze, most megfejelte programmal, hogy ne legyen unalmas és megmaradjon a punci. Ne láss bele sokat, ha nem így lenne, mondta volna. egnézném a fejed(meg az övét is), amikor közli veled.
2021. jan. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!