Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon vékony nők kinek a BMI...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vékony nők kinek a BMI indexe 20 alatt van van társ keresésnél gondotok?

Figyelt kérdés
2021. jan. 28. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A BMI szerint én sovány vagyok és 20 alatt van a BMI indexem. Egyáltalán nem vagyok sovány, egészséges súlyom van. Ennyit ér a BMI. Sosem volt gondom a párkereséssel,pedig régen még vékonyabb voltam.
2021. jan. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

18-as BMI-ig egeszseges valaki sulya, az alatt sovany. 20-as BMI szint az vekony, normalis alakot jelent egyaltalan nem mondanam “nagyon vekonynak”

Az en BMI-im is 20 alatt van, atlagos alakom van, vekony de nem sovany. Sosem volt problemam a parkeresesnel.

2021. jan. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ez a BMI egy fszsag, nem veszi figyelembe az egyeni alkatot, testfelepitest, izmot.

az en BMI-m 18-19 korul mozog, ami elvileg sovany, de a gyakorlatban nagyon nem vagyok sovany. kover sem, nyilvan, de azert van combom-pospsim, inkabb atlagnak erzem magam.


nyilvan vannak ferfiak, akik a nagyon vekony noket kedvelik, masok meg az atlagosabbakat.

2021. jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi célt szolgálhat ez a kérdésed, de én 18 körül ingadozom, és nincs gondom, 7 éves kapcsolatban élek. Ha nem abban lennék, sem hiszem, hogy emiatt gondom lenne.
2021. jan. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

Valami 16-os a BMI-m, 16 valamennyi emlékeim szerint. 170 centihez nem érem el az 50 kg-t sem, 47-48 vagyok, ruházattól függően.

Hogy van-e gondom? Bő 3 hónap múlva leszek 7 éve apáca, és előtte sem voltam kelendőbb. Pedig nem is akarok társat, nem hiányzik a kolonc a nyakamra, csak szexet. És még így sem...

2021. jan. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
5-ös vagyok, tegyük hozzá persze, hogy a gebeséghez visszataszító arc is társul, szóval így könnyű ezt összehozni.
2021. jan. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18,69 a BMI nem érzem magam soványnak, sőt pár kilóval könnyebben jobban menne az amúgy is “jól menő” társkeresés, akkoribban alacsonyabb testzsírral, tónusosabban szebb voltam.
2021. jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Míg 162 cm-hez 45 kg voltam, nagyon elégedetlen voltam magammal, ez kihatott az önbizalmam és a kisugárzásomra, emiatt voltak is a társkereséssel gondjaim. Elkezdtem sportolni, egészségesen élni és étkezni, most 50 kg vagyok, jól érzem magam a bőrömben és ez meglátszik rajtam jobban, mások is észreveszik, a szerelmi életem is jobban rendbejött.
2021. jan. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs, nem is volt soha.
2021. jan. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Vannak kik szeretnek csont-tal játszadozni.
2021. jan. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!