Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni valakit, akit nem szabad szeretnem?

Figyelt kérdés
Sajnos megszerettem egy olyan férfit, akinek felesége van, nekem pedig férjem. Nem történt soha semmi, csak jóban vagyunk, beszélgetni szoktunk, de már inkább barátság van közöttünk mint ismerősi kapcsolat. Csak sajnos én közben megszerettem, de nem akartam, úgy érzem ő is kötődik hozzám, de én tényleg nem szeretnék semmi rosszat senkinek. Tudom nem is szép dolog szemet vetni ebben a helyzetben rá. Abban tudna valaki tanácsot adni, hogyan felejtsem el? Mennyi időbe telhet? Kerüljem, ne beszélgessek vele? Csak annyira fognak hiányozni a beszélgetések. Valaki volt már hasonló helyzetben?

#szerelem, házasság, válás, tiltott kapcsolat
2021. jan. 28. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Tökéletesen ugyanebben a helyzetben vagyok. Ráadásul munkatárs, letiltani sem tudom. Mi elég durva szintre jutottunk már, próbálok most minden területen megszakítani minden kapcsolatot
2021. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valami nem stimmel a házasságoddal. Mióta vagyok együtt a férjeddel, milyen idősek vagytok?
2021. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk házasok, 30-as éveink elején járunk.
2021. jan. 28. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:

mint a kérdező 40+ elég kemény! De mi tovább is mentünk.

De annyiban javítanék, hogy Ő megszeretett ezért szakított, és most én vagyok a hibás😀

De tényleg nehéz őt hanem is felejteni, hanem feldolgozni!

Én vagyok a nő

2021. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem fogod elfelejteni. Nekem elhiheted. Azért szurkolok
2021. jan. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
4es hogy tudtok így koncentrálni a munkára?
2021. jan. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!