Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ilyen szerencsétlen a szerelemben? 23L

Figyelt kérdés

Mikor lenne egy normális, helyes fiú akivel beszélgetek mindig van valami baj, hogy nem jövünk ki eléggé vagy nincs meg a kémia, mást szeret stb. Sosem volt olyan akivel tényleg úgy érezném, hogy a barátom lehetne azzal össze is jött. Volt már 1-2 barátom, de mindegyik erőltetett volt, egyikbe sem voltam szerelmes csak elvoltunk. Akikbe szerelmes voltam vagy az akarnék lenni és úgy érzem hozzám való, az valahogy nem jön össze, miért van ez?? Pedig nem feszülök rá. És nem mondanám magam csúnya lánynak, csúnyábbak is sikeresebbek ebben mint én. Sőt az ilyen flegma stílusú, feltűnési viszketegséges, vagy éppen humortalan, csendes lányoknak előbb van szerelmük akiket szeretnek és viszont szeretik őket.. tényleg nem értem.

Ha valaki tök normális személyiségre és elvagyunk akkor meg az van, hogy nem tetszik külsőre, és nálam a külső is fontos. Az utolsó barátom nem tetszett külsőre, de belsőre igen, végül nem működött és szakítottunk, mert egyszerűen nem tetszett külsőre és nem jött a szerelem érzése. De olyan is van, hogy aki tetszik külsőre az belsőre nagyon ellenszenves. Olyan is volt, hogy szerelmes voltam valakibe aki nem volt helyes, de így is tetszett mivel a belsője miatt megtetszett a külseje, de az bezzeg valamiért nem jött össze (én nem jöttem be neki; nem tudott szerelmes lenni belém; másba volt szerelmes stb.)

Mások már kicsinek megtalálják az igazit én meg még mindig nem találok szerelmet. Lehet mondani, hogy még fiatal vagyok és úgyis lesz, de szerintem azért ez nem fair, és már olyan régóta szeretnék én is egy jó kapcsolatban lenni, hogy már meguntam ezt, hogy majd eljön csak várjak.. mikor?? Nekem miért jön ilyen későn mikor másoknak már fiatalabb korukban volt több jó kapcsolatuk? Már kételkedem abban, hogy eljön egyáltalán.. Úgy érzem nagyon szerencsétlen vagyok a szerelemben.😥



2021. jan. 28. 22:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Csak az elejét olvastam el, de szerintem sokan vannak hasonló cipőben. Ált. akibe az ember szerelmes, az nem szereti viszont :(
2021. jan. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Mondjuk ki: felszínes vagy.
2021. jan. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Miért lennék felszínes?

Mert olyannal akarok összejönni, aki külsőre is tetszik? Ami amúgy, ha figyelmesen végig olvastad volna nem kritérium.

2021. jan. 29. 00:12
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit belül érez az ember azt kifelé is sugározza,lehet hogy ezt ő nem veszi észre magán de mások simán az arckifejezéséből megitélik.


Én mióta pozitív vagyok,jól érzem magamat a bőrömben,boldog vagyok azóta sokkal jobban ismerkedem,régebben azt hittem csak szemét emberek vannak a világon de nem,egyszerűen csak a negatívumot sugároztam ki magamból.


Ezeket a dolgokat csak azért tudom mert csináltam egy hosszabb tesztet,mikor még sofőr voltam és több országban is meg fordultam.

Volt olyan amikor nagyon rosszul éreztem magamat,szomorú,negatív voltam ezek a dolgok mind ládszóttak rajtam,ilyenkor komolyan mondom máshogyan beszéltek és álltak hozzám az emberek legtöbbje.

Ezekután amikor pihent voltam,jól éreztem magamat a saját bőrömben is,pozitívan álltam a dolgokhoz,szerintem látszott a kisugárzásomon mert ilyenkor tényleg kedvesek voltak velem az emberek,igaz ekkor is volt pár bunkó ember de azok mindenhol vannak.


22F

2021. jan. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Mert téged is elcsesztek a Disney mesék és elhitették veled, hogy majd jön a herceg, akivel majd minden tökéletes lesz és rózsaszín felhők meg minden.


Ahelyett, hogy evolúcióbiológiával foglalkozó szakkönyveket olvasnál és tisztában lennél vele, hogy egy biokémiai reakciót hajszolsz, amit bizonyos nonverbális és verbális dolgok, illetve külső, feromon, stb. összessége hoz létre.


Innentől épül rá a kommunikáció, személyiség, érdeklődési kör, stb. és ha ez még nem lenne elég, a társadalmi elvárásoknak való megfelelés.


És mivel a nőknek bizonyos típusok jönnek be, ezek a típusok dúskálnak a nőkben, nem fogják lekötni magukat. Ami még a kisebbik rossz, a nagyobbik, hogy némelyik egészen tahó tud lenni, mert megteheti, hiszen így is bármikor kap nőt.

2021. jan. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%

#5: ennél jobban én sem tudtam volna megfogalmazni.

2-es voltam.

2021. jan. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha valaki nem fog meg azonnal, de kedves, figyelmes, a személyiségében mégis van valami, adhatsz esélyt neki, van amikor 1-2 hónap amíg a szerelem kialakul.

A romantikus filmek ilyen téren erősen félrevezetőek. Előre megkonstruált jelenetek, szerelem első látásra stb.

2021. jan. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túlbonyolítani: Szimplán az egekben vannak az elvárásaid. Te mit gondolnál egy srácról, ha közölné, hogy palvinbarbit akar, tökéletes belsővel? Te sem tartanád reálisnak. Na, ugyanez a helyzet nálad is.
2021. jan. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg mégsem vagy akkora főnyeremény...


Nyugi én sem. :D

2021. jan. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Gondolom nagy főnyeremények akiket leírtam lányok :) Nem tudom mi vonzza a pasikat az ilyenekbe, mert aki személyiségre is taszító és még szépnek se szép.. hát nem tudom. Lehet csak ízléstelenség.

Nem azt mondom, én se vagyok egy főnyeremény, de azért azoknál a lányoknál többre tartom magam, és nekem mégsincs.

#8as Nem mondtam, hogy muszáj helyesnek lennie, csak hogy azokkal nem jön össze általában akik tetszenek. De ha elolvastad azt is láthattad, hogy aki megfog belsőre és nem helyes, azzal sem jön össze és nem azért mert nem jó külsőre.

De ennyi erővel most azt mondjátok, hogy jöjjek össze egy olyannal aki nem tetszik sem belsőre sem külsőre, és akkor nem lennék felszínes?😀

2021. febr. 1. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!