Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rossz tapasztalatod ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rossz tapasztalatod ezen az oldalon történt ismerkedéssel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Bármilyen célú ismerkedés is legyen az. Párkapcsolat, szex, vagy csak sima itteni beszélgetés.

2021. jan. 28. 22:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
46%
Szinte csak ilyen tapasztalataim vannak a gyakoris nőkkel. És az utóbbi időben csak még alacsonyabb lett a színvonal.
2021. jan. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
90%

Is-is.


Megismertem itt egy nőt. Majd később talákoztunk, lefeküdtünk. Kb. 1,5 hétig voltunk együtt, majd volt egy balhénk, és közölte, hogy nem szerelmes belém. Aztán elutazott az exéhez külföldre.

2021. jan. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Rosszul kérdeztem:

Milyen rossz tapasztalatod van...?

2021. jan. 28. 22:45
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Szinte senki sem ír vissza, ez elég rossz tapasztalat?
2021. jan. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
77%

Kár, hogy lepontozták a válaszomat, valószínűleg megint sokan magukra ismertek. Mondjuk ez csak az ő szégyenük, akkor is le fogom írni, amit itt tapasztaltam.


#3: Tipikus jelenség a szó nélküli eltűnés, a kommunikációra való képtelenség, illetve a beszariság. Volt, aki azért tűnt el, mert meg mertem kérdezni, merrefelé lakik. Egy másik csaj riasztónak találta azt, hogy én pl. szeretek kiállításokra járni. Volt, aki azért nem akart velem találkozni, mert állítása szerint már túl sokat tudtam róla. Volt, akivel hosszasabban leveleztünk, igazi értelmes társalgás alakult ki. Örültem, hogy végre van egy normális nő is ezen az oldalon, erre amikor mondta, hogy beszélgessünk máshol, én megadtam a Fb-omat meg az e-mail címemet, erre szó nélkül lelépett. Olyan is volt, akivel egy általa kiírt ismerkedős kérdés kapcsán kezdtünk beszélgetni, átmentünk Fb-ra, és egyszer csak elkezdett mesélni az exéről, hozzátéve, hogy majd még úgyis lesz szó róla (igen, miközben velem ismerkedett). Azt meg már fel sem veszem, hogy hányan tűntek el egyik pillanatról a másikra mindenféle ok nélkül, és sosem tudtam meg, hogy miért.

2021. jan. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
89%
Ja, azt még kifelejtettem, hogy szintén itt ismertem meg egy lányt, akivel ugyancsak a Fb-on kötöttünk ki. Bókoltam neki, igyekeztem tartani benne a lelket, amikor nehéz időszaka volt. Szerettem volna találkozni vele, ezt az értésére is adtam. Ő is mindig azt mondogatta, hogy nagyon szeretne velem találkozni, csak... Mindig volt valami kifogása: most éppen tanul, most éppen vizsgázik, most éppen dolgozik stb., de ő annyira akart velem találkozni, hogy ihaj. Aztán eltűnt, egy idő után rákérdeztem, hogy mi van, annyi volt a válasza, hogy "bocs, de nagy a hajtás", és végleg lelépett. Igen, naiv voltam, mert az első hárításánál el kellett volna zavarnom a francba, de próbáltam türelmes lenni. Csak később jöttem rá, hogy nem érdemes. Az 5-ös voltam.
2021. jan. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Katasztrofális tapasztalatom erről nincs. Emlékszem egy jelentősebbre, találkozgattunk, minden klappolt, de egyszer csak megszakadt a folyamat, különösebb magyarázata nélkül már nem találkozott velem.


Ez "kicsiben is" megtörténik időnként, van, hogy én nem tudok már mit kezdeni a másikkal a levelezés során, mert kifulladt a közös téma, vagy a másik részéről akad meg valami, ami olykor szomorú, ha láthatólag tudtunk miről beszélgetni.

2021. jan. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Ezek amúgy ebben a kategóriában történnek?

Mert a szexualitásosban ott elég érdekesek a privik, azon nem kell csodálkozni, ha ott nem válaszolnak a nők.

2021. jan. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Volt olyan ismeettség, melyből párkapcsolat, volt melyből barátság lett.

Rossz tapasztalataim is vannak.

2021. jan. 29. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
96%
Nő vagyok, lett innen barátság extrákkal kapcsolatom, és olyan félig-meddig barátság is. Jópár randi. Többnyire a pasik tűnnek el, lépnek le, de volt, hogy nekem volt muszáj megszakítani, mert totálisan nem illettünk össze, és ő ezt nem látta. Sajnos, egy bizonyos értelmi/érzelmi színvonalat az itteni pasik nagy része nem halad meg. Pontosabban a rám író pasikról beszélek. Lehet itt unatkozó atomfizikus is, csak még nem futottam össze vele.
2021. jan. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!