Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik kapcsolatban ismerkedtek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kapcsolatban ismerkedtek, nem féltek, hogy a másik fél lebuktat otthon?

Figyelt kérdés
Annyiszor látom, hogy társkeresőn, itt ezen az oldalon is, kapcsolatban élő, házas emberek ismerkednek. Nem féltek, hogy akivel megismerkedtek, bármi miatt is, de lebuktat otthon?

2021. jan. 30. 12:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
De igen.
2021. jan. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
72%
Nem. Manapság a párkapcsolatok abból állnak, hogy ki talál előbb mást.
2021. jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
95%
De igen.
2021. jan. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. jan. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért buktatná le bárki is a másikat? Szerintem akik kapcsolatban ismerkednek, azok olyannál próbálkoznak, akik szintén kapcsolatban élnek.

Én független vagyok, de nekem ez a meglátásom.

2021. jan. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. jan. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
31%

Jól mondta a 2-es. Maximum attól félnek, hogy

1. Két szék közül a padlóra esnek, mert csak addig izgalmas a szeretőnek, amíg nem neki kell napi 24 órában elviselnie.

2. Anyagi okok vagy gyerek miatt nem tud elválni és a szerető kiderülésével rontja az alkupozícióját vagy aduász a másik fél kezében, ellene lehet hangolni a gyereket, stb.


Igazából ezektől félnek, de sokszor hajszolják is az izgalmakat.


Főleg a nők vágynak érzelmi hullámvasútra. Ha megvered, de utána adsz neki egy csokor vörös rózsát sokkal többet érsz el vele, mint ha nem vered meg, de nem adsz neki vörös rózsát sem.


Ha pedig csak megvered, agresszív barom vagy, ha csak vörös rózsát adsz neki, akkor meg nyálas bájgúnár. A kettő együtt kell.

2021. jan. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban tartanának ettől, akkor nem csinálnák.
2021. jan. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
35%
Nem félek, szintén párkapcsolatban élő férfit keresek. N
2021. jan. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
9es és találsz is?
2021. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!