Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves férfiak! Nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves férfiak! Nektek a hosszú vagy a rövid hajú lányok jönnek be? 23/L

Figyelt kérdés
1 hete levágattam a hajamat, hogy legyen egy kis formája, de így még fiatalabbnak nézek ki és még babásabb az arcom.Akik minden nap látnak, például a kollégák szerint jól áll.
2021. jan. 31. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, például Annie Lennox-nak jól áll a rövid haj, mert az ő karakteréhez pont ez passzol. Nem lehet általánosan kijelenteni, hogy mi tetszik egy férfinek, mert eléggé karakterfüggő. Valakinek ez áll jól, valakinek meg az.
2021. jan. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

A hosszú, de van akinek a rövid haj is jól áll (Charlize Theron, Osvárt Andrea), van, aki csúnya nem lesz tőle, de előnytelen (csak a többség nem mondja ki, hanem inkább nem szól semmit, vagy álszent módon bókol, a nők bókolhatnak azért, mert akkor hízik a májad, hogy milyen csininek tartanak a kolléganők ők meg röhögnek a markukban, hogy így már van esélyük veled szemben xy pasinál, mert te megcsúnyultál a rövid hajtól. Férfi meg bókolhat azért is, mert végre úgy tud hozzád szólni, hogy ha elküldöd a bánatba, akkor tudja mondani, hogy ő csak a hajadat akarta megdícsérni, nem felszedni téged és nem sérül az egója meg van az a típus, aki úgy gondolja, hogy itt a megfelelő pillanat, hogy meghúzzon és még rövid hajjal se vagy annyira csúnya, hogy zacskót kelljen húzni a fejedre, ha meg nem akar veled szexelni, akkor lehet, hogy csak kerüli a konfliktust és udvariasságból dícsér meg.


Szóval óvatosan azzal, hogy komolyan veszed a bókokat. Főleg felszínes kollégáktól, akik műmosollyal nyalják egymás seggét, aztán meg azon vannak, kit hogy szúrjanak hátba az előmenetelért vagy fizetésemelésért.

2021. jan. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek jól áll a rövid haj, de általában hosszút szeretem. Aztán persze van mindennek több szintje, "rövid" sem mindegy, hogy mennyire az.
2021. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Mimdíg nagyon tetszett a szép szőke hosszú haj :)
2021. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi van azokkal, akik nem látnak minden nap?

Így is annyi pasi néz meg az utcán, boltban, mint két hete?

2021. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Számomra minden nő jobban néz ki hosszú hajjal, mint rövid hajjal. De ha valaki elég jó csaj, akkor rövid haj (ellenére) is nézhet ki jól. Én is voltam már rövid hajú nőkkel, nem ez az egyetlen mérce a vonzalomnál.


27/F

2021. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mind 1
2021. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hosszú
2021. febr. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak a hosszú. Amikor a párom levágta a haját, jóval kevésbé kívántam.
2021. febr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!