Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 nap alatt 49 férfi ismerősne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 nap alatt 49 férfi ismerősnek jelölés a faceebokon.Ez lehet csupán véletlen,vagy valaki szívat és felraktak egy társkeresőre?Te mit gondolnál?

Figyelt kérdés

1-2emberre ráírtam honnan ismerjük egymást?Vagy azt írta véletlen jelölés ,vagy hogy most nagyon fáradt mert egy 49milliós pályázatot nyert :D vagy válaszra sem méltat.

Eddig is jelölt 1 -2idegen de most egész nap jelzett a telefonom...


2021. jan. 31. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában engem is sokan jelölnek, pedig utoljára kb középiskolás koromban volt ekkora "sikerem".

Passzolom, én elsőkörben arra gondoltam, hogy a letiltott exem keze van a dologban.. 😅

2021. jan. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
gyanus..
2021. jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%

Azért a 49-ből valaki csak válaszol, hogy mi célból, mert ez már így gyanús még instamodelleknél is.


De amúgy 1-2 jellemző, főleg ha aktív vagy Facebookon, mert azért bepróbálkoznak, hátha dugnál. Ha meg publikus, hogy szingli vagy, akkor az felhívás keringőre.

2021. jan. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
publikus,hogy férjnél vagyok (a nevem is xyné )és 1 2 kép van fent a gyerekeimről is.Aki visszaírt a fent említett volt.Persze nem az összesre írtam rá én sem.
2021. jan. 31. 19:48
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Raktál esetleg ki új profilképet, ami mutatja a dekoltázsod? Vagy történt valami szokatlan aktivitás, pl. a facebook profiloddal kommenteltél valahol? Léptél be új facebook csoportba?

Ha nem, akkor sajnos lehet hogy tényleg szívatnak.

2021. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nálam akkor volt ilyen, mikor valakit visszaigazoltam, és annak az ismerősei rámrepültek.
2021. jan. 31. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is van vmi a háttérben. 49 az sok véletlennek.
2021. jan. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen kép miatt nem lehet? Pl csöcsöd kint van?

Exed volt? Van akivel rosszban vagy?

2021. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik magyar volt?
2021. jan. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem hiszed el, de nekem is. Egy hete hétvégén, a 2-3 nap alatt 40+ jelölést kaptam.

Én is arra gyanakodtam, hogy az exem keze van a dologban, vagy valaki felrakott tinderre, vagy feltörték a fiókomat.

Ráírtam néhány személyre hogy ismerjük-e egymást, vagy miért jelölt be. Kiderült, hogy csak feldobott nekik a facebook mint lehetséges ismerőst, pedig közös ismerőseink nem is voltak.

Szóval betudtam egy facebookos algoritmusnak, hogy sok embernek feldobott.

De azért nyomban jelszavat változtattam és megnéztem tinderen fent vagyok-e 😂 szerencsére nem.

25N

2021. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!