Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, tetszik nektek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, tetszik nektek a push-up melltartó egy nőn?

Figyelt kérdés

Olyan melltartó amiben sok a szivacs így felnyomja a melleket, nagyobbnak látszik.

Kis mellek esetén ilyen viseljen egy nő vagy próbáljon minél vékonyabb kosarú melltartót hordani?

Melyik tetszik nektek, mit gondoltok a témáról?



2021. febr. 1. 12:25
A kérdező szavazást indított:
Tetszik a push-up
Nem tetszik a push-up
Egyáltalán nem érdekel milyen melltartót hord
Kifejezetten utálom a push-up melltartót
24 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem kapcsolatban néha nyugodtan felveheted, hogy legyen némi változatosság, de randin szerintem hanyagold.
2021. febr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Nem tetszik, mert átverés.
2021. febr. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

nincs bajom a kis mellekkel, vonzónak tartom őket (az összes páromnak A vagy B volt).



Viszont nem szeretem azt, ha nincs megfelelő önbecsülése, nálam meg a pushup az, hogy szégyenli a kis melleket, ezért felveszi, majd eljön a pillanat, hogy nem meri levenni.


Az olyan nő vonzanak, akik magabiztosak, és elfogadják magukat.

2021. febr. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon tetszik. Nekem semmi bajom a kis melluekkel. Ha jo az alakod, akkor az nekem is tökéletes
2021. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon. Imádom, ha egy nő nőiesen néz ki. A push-up minden nőnek álomszép melleket csinál.
2021. febr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%
Igen tetszik.
2021. febr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Nem tetszik, mert természetellenes. A valóságot felülírja a látszódni akarás, illúziókeltés, hamis vizuális ingerek generálása. Ezek egy olyan személyiséget sugallnak, amire egy igényes férfinak nincsen szüksége. Szép a nagy mell, szép a kis mell, mellesleg az optikai tuning sem tart tovább néhány másodpercnél, mert mindenkinek van szeme, attól még, hogy a dekoltázsod néhány centivel megemelted, pontosan látszik, hogy a valóságban te milyen paraméterekkel rendelkezel. És ezeket a paramétereket fogja rajtad értékelni egy férfi, akinek megtetszel.

Emellett persze a push-up is nézhet ki jól bizonyos adottságok esetében, de nem arra való, hogy műmelleket csatolj fel magadra.

2021. febr. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
valakinek nagyon jól áll, de akkor is kicsit "csalás". kicsit úgy vagyok vele, mint a magassarkúval (ami ugyebár szintén optikai tuning és kényelmetlen), hogy inkább olyan extraként, különleges helyzetekre.
2021. febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%

majdnem ugyanazt írtuk, mint #7-es

nekem amúgy eléggé fontosak a vizuális ingerek, de sokkal fontosabb, hogy otthon, hétköznapi körülmények között milyenek azok a bizonyos ingerek (abban pedig nemigen lehet csalni)

2021. febr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
62%
Ha lekerül csalódás érheti az embert...
2021. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!