Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen mértékben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen mértékben illendő érdeklődni az ex iránt?

Figyelt kérdés

Sokan nagyon nem szeretnek beszélni róla, valószínűleg azért, hogy a másikat ne bántsák meg, de engem az alapok érdekelnének. Pl. Hány évig voltak együtt, mikor szakítottak, 5 mondatban összefoglalva milyen volt a kapcsolat.


Ha az új párotok ilyen kérdéseket teljesen normális hangnemben, nem űzve-fűzve a témát, feltenne nektek, az még elfogadható?



2021. febr. 1. 13:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Nekem elfogadható lenne, minimális információt azért meg lehet osztani a másikkal, hogy legyen valami képünk a múltjáról. Túltolni persze nem kell, vájkálni a múltban.
2021. febr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Azt meg lehet kérdezni mikoer szakítottak és mennyi ideig tartott a kapcsolat. Többet szerintem nem illik kérdezni, ha akar akkor mesél magától. Bár őszintén szólva engem ez nem étdekel. Az is zavar, ha valaki szófosást kap az exéről, meg az is aki faggat.
2021. febr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
13%
Semennyire nem kell érdeklődni utána. Minek? Ő már egy idegen senki.
2021. febr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%

Nálam alap, hogy bármit elmondok előző kapcsolatról, ami a másikat érdekli. Nem vájkálósan, de engem is érdekel adott esetben miért ért véget másiknál az előző kapcsolat, tanulságos lehet. viszont nem rontok vele ajtóstul a házba, amit nem kérdez, sztem nem illik felhozni.

A titkolózást nem szeretem, szerintem ott valamit nem zárt le magában az illető, szar van a palacsintában.

2021. febr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%

Szívesen elmondom annak, akit érdekel. Magamtól viszont nem hozom fel az exem és a másikat sem zaklatom.

Annyi érdekel, meddig voltak együtt, mikor és miért ért véget. Több nem.

2021. febr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Nekem fontos,hogy legyen némi háttérinfóm.

Nem az ex érdekel, meg hogy miben volt különb nálam.

Az érdekel,hogy akivel ismerkedek,arról ne évek múlva derüljön ki róla olyasmi,ami miatt bele sem kezdtem volna egy kapcsolatba.

Persze,semmi gond,ha valaki nem akar erről egy szót sem ejteni,de részemről ez kizáró ok, legalább nem vesztegetjük egymás idejét.

2021. febr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
33%

Ne pontozgass, írd le mi nem tetszik

Lepontozómeister

2021. febr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
Mindig elmondom, ha érdekli az aktuális partnerem. Nekem ez annyira nem kényes téma. Ez egyébként oda-vissza szokott működni.
2021. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
70%

En egyaltalan nem kerdeznek, ha nem kerul szoba es nem mond magatol semmit.

Es ha mond, nem biztos, hogy oszinte lesz. Ha oszinte, nem biztos, hogy jolesik.

2021. febr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
44%

9 Na ez az. Hiába mondja el valaki a saját verzióját, az nem biztos, hogy igaz. Még ha igaz is, az csak a fele a történetnek. Ennek akkor van értelme, ha meghallgattatik a másik fél is.

Egy kapcsolat általában jó, aztán megromlik mikor eljön a szakítás ideje. Mit kell ezen ragozni?

2021. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!