Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolat/laza kapcsolatbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat/laza kapcsolatból szerelem, párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehet ezekből a viszonyokból komoly kapcsolat? Akik már jártak hasonló cipőben le tudnátok írni a tapasztalataitokat? Akár privátba is jöhet :)

2021. febr. 2. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Amikor megismerkedtünk messze éltünk egymástól és egyikünk se akart párkapcsolatot, egyikünk se vágyott az egészre, szóval teljesen lazán és őszintén álltunk az egészhez. Utána meg csak szép lassan kialakult és kész. Nem görcsöltünk rajta, nem játszmáztunk, nem tervezgettünk, nem próbáltuk meghatározni, hogy épp mi van köztünk, hanem csak élveztük egymás társaságát és szépen jött minden magától. Úgy egy év kellett ahhoz, hogy kb. kimondjuk, hogy végül is ez már rég kapcsolatnak számít, nekem több idő kellett ehhez, mint neki :D 10+ évnél tartunk jelenleg.
2021. febr. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

Én azon az oldalon vagyok, hogy lehetséges egy kalandból szerelem. A párommal több, mint 2 éve vagyunk együtt, jó ideje együtt is élünk, pedig egy tinderes kalandkeresés volt mindkettőnk részéről. Az első együtt töltött éjjel után mindketten elkezdtünk érezni valamit aztán az összejárós szex helyett randizni kezdtünk...

23N+30F

2021. febr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Jobb, ha nem reménykedsz. Bizonyos különleges okok kivételével (lásd: 1-es válaszoló), szándékosan tart csak szexkapcsolatot veled; nem vagy neki elég jó komolyabbra. Amikor megérzi, hogy többet akarsz, vagy szemét módon kihasznál, vagy szakít.
2021. febr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk is így volt, az első együttlét után éreztük, hogy ez valami más lesz.. 1 éve vagyunk együtt.

24N, 25F

2021. febr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3

Jajj ne vonjunk le ilyen következtetéseket egyből :D Ebben az esetben pont én vagyok az, akitől komolyabbat szeretnének. Csak nem tudom ez mennyire reális, hogy ilyen kezdet után lehet komolyabb is a dolog. Még nem voltam ilyen helyzetben.

2021. febr. 2. 11:08
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Hát, nem tudom, ha csak az elején ennyit látott bennem, nekem se kéne később többre. Nekem sokat elmond az illető igényességéről is ez.
2021. febr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19%
Laza kapcsolatnak indult, de már az első alkalommal érezni lehetett, hogy ez több. Nem lassan alakult ki a vonzalom, hanem azonnal "robbant". Hiába mondtuk ki, hogy ez csak egy laza kapcsolat, és csak barátok vagyunk.
2021. febr. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!