Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért próbálkoznak nálam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért próbálkoznak nálam kategóriákkal rosszabb férfiak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy megfogom kapni, hogy nagyképű vagyok, de nem érdekel.

Fiatal, okos, magas, vékony, jó öltözött, ápolt lány vagy. Arcra nem vagyok egy világszépe, de amúgy jó csajnak vagyok mondható. Próbálkoznak helyes srácok is, de 170cm-es, kövér, 40+os, macinacis férfiak mi a francot akarnak tőlem? miért hiszik azt, hogy nekem ők a tökéletes pár? amiért igénytelen nagy hasat növesztettek és lottózóba járnak? Az ilyen lecsúszott és ronda férfiak miért gndolják azt, hogy egy igényes nő szóbaáll vele? vagy mondjuk egy alacsonyabb? 175 centi vagyok...nem érzi magát rosszul mellettem? ha már annyira csinos lányt akar, keressen alacsonyabb csinos lányt basszus...de azt se hiszem, hogy szóbaáll vele, egy igénytelen pasival.


2021. febr. 3. 17:11
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
38%
Veled meg itt nem fognak szóba állni
2021. febr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
78%
Annak, hogy megdug, még mindig nagyobb esélye van, mint hogy telitalálatosa lesz a lottón.
2021. febr. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
91%
Én férfi vagyok, de én is rosszul érzem magam, amikor túl sok csúnya/kövér lányt látok hogy jobbra húztak Tinder Goldon. Szerintem ez teljesen természetes reakció, mert amikor egy tőlük sokkal kevésbé vonzó ember próbálkozik be nálunk, akkor hirtelen attól kezdünk félni tudat alatt, nem szándékosan hogy vajon mi is annyira (nem) vagyunk vonzóak, mint az, aki próbálkozott nálunk.
2021. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Ők azok, akik azt hiszik, hogy az átlagos lány topmodell smink nélkül, az átlagos pasi pedig ők, tehát egy szinten vagytok.
2021. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

Én ilyentől nem félek, mert a helyes srácokat is érdeklem csak nagyon felk...r.

Ma lett elegem mikor rámnyomult egy fent leírt példány.

Amúgy is az apám lehetnének hát nem zavarja őket ? meg nincs tükör nekik otthon? vagy szerintük a nők rájuk izgulnak?

2021. febr. 3. 17:19
 6/45 anonim ***** válasza:
92%

Azért, mert nincs vesztenivalójuk. Legrosszabb esetben lekoptatod őket. Nagy dolog. Ha meg sikerül, megdugnak egy csinos nőt.

Egyébként inkább az írásképed borzalmas, nem az, hogy tisztában vagy a külsőddel.

2021. febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

Én 40es vagyok,ugyanezt tapasztalom a lecsúszott , félig alkesz vagy épp 60+os korosztállyal.

Igazából nem sérelmezem.

Emberekkel dolgozom, szerintem kedves vagyok az udvarias emberekkel,akkoris,ha párként sosem fogadnám el.

Van aki ezt félreérti.

Aztán úgy gondolja, megpróbálja.

Ettől még nem érzem magam rosszabbnak vagy rondának.

Az emberek annyira elszoktak a kedves ügyfélkezeléstől,hogy félre értik a figyelmességet.

Lehet ezt a helyén kezelni.

Azért megalázni vagy megsérteni nem szoktam,hogy mégis mit képzel.

2021. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
62%

Én egy elgondolást írok csak le: sokakat megtéveszt a külső, és azt feltételezik, hogy egy igényes külső szintén igényes belsőt takar. Sok esetben, sőt, a legtöbb esetben ez tévedés...


Vannak persze nők/férfiak, akik messze elhagyták magukat, és kinézetük mellett jellemük sem kedvező; mások viszont lehet, úgy vannak vele, hogy a külsejükkel nem foglalkoznak annyit, és inkább a jellemüket, intelligenciájukat, státusukat építik.


Nem tudom, kedves Kérdező, te ránézésre meg tudod állapítani, hogy melyik átlagosan kinéző (azaz közel nem zsánered) középkorúnak milyen a jelleme? Akkor eszerint nálad a döntő szempont a külső, vagy esetleg mindenkin átlátsz, és ránézésre kielemzed őket jellemileg is, és ezért ignorálsz ilyen érdeklődőket?

2021. febr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
57%

Újabb provokatív kérdés.:)


Fiatal: nem érdem, csupán állapot

Okos: Ezt nagyon sokan gondolják magukról, de az eddigi írásaid nem erről tanúskodnak

Magas: nem kifejezetten előny, nem is hátrány. Vannak férfiak, akiknek tetszik, vannak akiknek nagyon nem jön be és olyanok is, akiket nem érdekel.

Jó(l) öltözött: Férfi szemmel a jól öltözött azt jelenti, hogy jól válogatja össze a neki jól álló ruhákat, illetve nem vesz fel olyat, ami bár divatos vagy akár drága is, de nem áll neki jól. Ezt a legtöbb nő hozza.

Ápolt: ez nyilván tényleg előny

"Arcra nem vagyok egy világszépe": ha egy nő ilyet ír magáról, akkor az a legjobb esetben is átlagosat jelent.


"a helyes srácokat is érdeklem csak nagyon felk...r.": Ha ez így lenne, akkor nem itt panaszkodnál a 40 éves macinadrágos "papikra", hanem a sorban álló fiatal, helyes srácokkal foglalkoznál. Így összességében ez egy nagyon gyenge próbálkozás a 40 körüli férfiak egójának sárba taposásához. Gyakorolj még.:)

2021. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
17%
Azért próbálkoznak be nálad, mert nincs a homlokodra írva, hogy olyan felszínes ember vagy, aki kategóriákban gondolkodik. Javaslom, tetováltasd rá, kevesebben fognak rád nyomulni.
2021. febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!