Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresés gyerek mellett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés gyerek mellett?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy néz ki sok-sok év után el fogunk válni a férjemmel. Sikerült megmutatnia a terhesség alatt és a babánk születése óta, hogy milyen ember is igazából, és egyszerűen nem bírom már tovább azt, ahogy ő éli az életét egy pár hónapos baba mellett is. Senki és semmi nem fontos, csak az ő nyűgjei, és közben én megszakadok itthon.

Nyilván nem tervezek még pasizni, a gyerekem a legfontosabb, de elgondolkoztam, hogy vajon mennyire nehéz olyan párt találni, aki elfogad a gyerekemmel együtt. Nem új apát akarnék neki, sem olyat, aki eltart minket, saját házam van, amihez a férjemnek semmi köze. Szülnék is még, ha olyan párt találnék, aki szeretne saját gyereket is. Van, aki hasonló cipőben járt?


2021. febr. 3. 19:15
 1/9 A kérdező kommentje:

Azt el is felejtettem beleírni, hogy 28 vagyok, nem akarok már olyan dolgokon stresszelni, mint, hogy "a nők nem kakilnak és nem finganak". Az elmúlt 10 évemet egy ember mellett töltöttem, azt sem tudom, hogy a felnőtt normális férfiak hogy viszonyulnak az ilyen dolgokhoz, hiszen még gyerekként lettünk egy pár, akik előtte voltak, azok is gyerekek voltak.

Nem is vagyok tökéletes nyilván, a sok fogyás-hízás tönkretette a melleimet pl, na meg a szoptatás sem segít rajta. Nem tudom, mennyire fogadják el az ilyet.

2021. febr. 3. 19:18
 2/9 anonim ***** válasza:

Biztos van nem egy nem kettő ilyen nő, sokan 20-28 év között szülnek aztán egyedülállóként a Tinderen vannak fent.

Én személy szerint nem jönnék össze gyerekes anyával, szép és nemes dolog h nem eltartani akarod a gyereked vele a legtöbb nő pont ezt keres, szóval egy fokkal jobb cipőben vagy, viszont én a későbbiekben nem tudnék úgy hozzáállni a gyerekhez, márpedig a kamaszkor elég komolyan megtudja viselni a családot ha épp a gyereknek olyanja van, mert nyilván te a saját gyereked fogod védeni a párod meg magát, plusz ha lesz 2. gyerek biztos lesznek konfliktusok " hogy ő jobban szereti a sajátját, nekem ő nem az apám ne szóljon bele a dolgaimba stb) ezt biztos nem viselném el. De ez én vagyok, remélem irnak ellenkező véleményt is.


25f

2021. febr. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Magam részéről nem gondolnám akadálynak.
2021. febr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hasonló korú gyermektelen nőként sem könnyű, de van akinek szerencséje van , remélem neked is az lesz.

31N

2021. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Ezzel a felfogással simán fogsz találni párt magadnak, hidd el!
2021. febr. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Voltam ilyen helyzetben...

24 voltam, mikor szétmentünk 10 év után az exemmel, igaz, nekem 3 éves volt akkor a gyerekem. Voltak rövidebb kapcsolataim, nem volt egyszerű időszak, de nem feltétlen a gyerek miatt (most ebbe nem mennék bele, bonyolult.)

Nem sokkal a 27.születésnapom előtt ismertem meg a (mostmár) férjemet, nekünk is van azóta 2 közös gyerek is.

32N

2021. febr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os én az új férjed hogy viszonyul az első gyerekedhez? Nincs kivételezés?
2021. febr. 8. 15:43
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Nincs, ugyanúgy viszonyul, mint a sajáthaihoz.
2021. febr. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ezt jó olvasni. :)
2021. febr. 8. 23:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!