Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

III. A nagy károly kérdése:

Lányok! Összejönnétek egy 130. szintű mágussal?

Figyelt kérdés

2021. febr. 3. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem

De 900-as szintuvel igen

2021. febr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Biztos, Cheat enige... Olyat meg én is tudok 😗
2021. febr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csak ha nem nekromanta
2021. febr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kizárólag vèrfarkasokkal
2021. febr. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Azt elfelejtetted kiírni, hogy van egy húszmillás bmw-d is.Akkor én megteszem, kedves csajok, a srácnak van egy húszmillás bmw-je,a jelenleg sitten hempergő nagybátyjának meg egy négyszázmillás budai villája ahová elvihet titeket a bmw-vel egy prémiumkategóriás dugásra. Az anyja is nagyon befolyásos, ezt is tudjuk már korábbról,szóval anyagi célú kapcsolatépítés szempontjából is hasznos lehet megismerkedni a Kérdezővel. Az hogy 130.szintű mágus valaki azt nem tudom hogy mit jelent de az mindenesetre elég romantikus lehet ha tud varázsolni nektek egy gyönyörű rózsacsokrot egy marék csalánból.Vagy ha pomerániai törpespiccé tud változtatni egy doboz tampont.Vagy egy pomerániai törpespiccet egy doboz tamponná, ez a képesség is jól jöhet néha. Én biztosan ki nem hagynék egy ilyen lehetőséget, kár hogy nem születtem csajnak.
2021. febr. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

#5:

Nézd, ez baromi összetett kérdés! Mármint az, hogy milyen szabályrendszer szerint mágus! Hogy nyeri a varázslatait? Szintenként, és/vagy könyvből tudja tanulni? Általános varázslatai vannak, vagy specializálódott valamék alosztályra? (Tűzmágus, idéző, nekromanta, bűbájos stb.) Varázslatait csak időközönként (cooldown) tudja elsütni és/vagy manaigényes a képessége? Ha manaigényes, akkor van-é nála olyan itóka amivel vissza tudja állítani a manáját maximális (vagy legalább bizonyos mértékben) értékre? Van-é manaregenerációja? Stb-stb-stb!!!


Mert érted... Lehet, hogy naponta csak egyszer tud tampont materializálni, de az is lehet, hogy szórja magából a jobbnál-jobb mágiát! NEM MINDEGY!!!


Ennyire slendrián módon kitölteni a kezdő kérdést, komolyan! 🙄


😅

2021. febr. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Szerintem te jobban vágod ezt a varázslás témát mint a "kedves" Kérdező. Mondjuk ha legalább a materializáció megy neki akkor jobban járna ha materializálna magának egy csajt mert innen a gyakoriról nem nagyon fog neki összejönni.Vagy ha még nincs azon a szinten a tudománya akkor legalább egy Flashlight műpuncit, az is jobb mint a semmi. Játsszon inkább azzal, addig se itt borzolja a kedélyeket a hülye kérdéseivel. 🤦‍♂️ #5 voltam.
2021. febr. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha 185 cm magas vagy és 65 kg, max 25 éves akkor igen
2021. febr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom gm, azért van 80ból 130 neki.
2021. febr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!