Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Depressziós pasival gyerekváll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós pasival gyerekvállalás?

Figyelt kérdés

Nem nagyon súlyos depresszió, de már évek óta tart. Mióta ismerem, ilyen, mégis jól kijövünk és már megtanultuk ezt kezelni. Általában esténként jön elő, hogy nagyon kevés ingert bír, ezért inkább reggel szoktunk beszélgetni, este békén hagyom. Sok egyedüllétre és nyugalomra van szüksége.


Lassan előjön a gyerekvállalás témája, és eléggé tartok tőle, hogy ezek miatt rám fog hárulni a teher nagy része (és én sem vagyok az a nagyon terhelhető fajta, biztosan lesz szükségem testi-lelki támogatásra). Tudom, hogy senki nem változik meg alapvetően, csak mert gyereke lesz, és nem ringatom magam illúziókba. A barátom valószínu"leg hamarosan gyógyszert is fog szedni, eddig még nem merte azt is kipróbálni.


Tapasztalatok?



2021. febr. 3. 22:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
98%

"nagyon kevés ingert bír" "Sok egyedüllétre és nyugalomra van szüksége."

Ebbe hol fér bele a gyerek?

2021. febr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%
Peeeeesze egyből hármat, mellé kezdjetek el inni és drogozni.
2021. febr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%

A gyerek első 2 hétbe 3 óránként sír, hol enni akar, hol befosott, hol aludna csak nem tud. Neked nem lesz időd másra, csak arra, hogy életben tartsd a kicsit, kiszolgáld az igényeit, és örülsz ha nem kell takarítanod, főznöd. Ezekre nem lesz energiád. És ez csak az első két hét! Ebben nem lesz nyugalma a kedves párodnak, és szerintem jobban kikészül mint te.


Én csak akkor csináltatnàm fel magam, ha már így rádjött a párzási, ha nem élek együtt a párommal. Szerintem hasznos, ha anyukáddal szorosabbra fűzöd a viszonyt és hozzá költözöl, ő tudni fog neked segíteni. A gyerek 2 egész felnőtett kíván. Ott ő lesz az első és nem értek rá magatokkal meg a hülye lelki nyavajáitokkal foglakozni.

2021. febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%

Mentálisan instabil gyenge pasival gyereket??!

Ugye nem komoly a kérdés?!

2021. febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Még egy normális pasival is százszor meg kell gondolni a gyerekezést.


Ha te is instabil vagy, inkább ne vágjatok bele, mert nyilvánvaló, hogy egyedül kell(ene) helytállnod.

2021. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 3-as válaszoló leírt, az nem az első 2 hétre vonatkozik, hanem az első 6 hónapra.


És az még csak az első fél év... inkább ne.

2021. febr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
77%
Itt leginkább az a probléma, hogy beletörődtetek. Miért nem megy el pszichológushoz? Ha szerinted annyira nem komoly, akkor az is lehet, hogy egy terápia tudna segiteni.
2021. febr. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
52%
Mindkettőtöknek javasolnék 3 hét kapálást Borsodban. Ha azt kibírjátok, jöhet a trónörökös!
2021. febr. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
2%

Szerintem ahogy rávigyorog a gyereke, lehet,hogy visszajönne tőle az életkedve

Amúgy meg ha csak a covid miatt depressziós esetleg?

ja és amúgy szerintem az a főbb kérdés, hogy szeretitek-e annyira egymást, hogy egymással képzelitek-e el a jövőt a mostani pároddal tehát.

Ha depressziós ember, akkor valószínűleg jószívű, valószínűleg törődik másokkal, valószínűleg jó apa lenne. /lehet belőle. Mert attól hogy tartósan nagyon szomorú valaki, attól még lehet olyan, aki nagyon törődik másokkal. Meg amúgy lehet,hogy tehát vissza is jönne a gyerekektől az életkedve; de szóval full erre alapozni nem kéne teljesen.

Tehát, ha depresszioós lett, attól mgé nem hulye,vagy nem nemtörődöm másokkal, hanem csak nagyon szomorú, nagyon le van hangolva. Valahogy amúgy praktikus lehetne elmúlasztani a bánatát. Van ilyen orbáncfű-citromfű-tea kombináció, akár azt is csinálhatnátok. Az nem lelkileg, hanem fizikailag támogatja meg tehát kívülről az endorfintermelését. Ami a boldogsághormon

2021. febr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
71%
Jézusom, 9-es... te ittál?
2021. febr. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!