Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem féltek attól, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem féltek attól, hogy a kiszemelt lány exe rátok száll?

Figyelt kérdés
Látja, hogy ismerkedtek, és emiatt belétek áll. Kihív bunyózni, fenyeget meg hasonlók.
2021. febr. 3. 23:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen közegben élsz te? Mi az, hogy "kihív bunyózni"? Honnan? A kültelki kocsmából? Mi ez a proli tempó?
2021. febr. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt rá példa. Le is állítottam.
2021. febr. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát én már jártam úgy, hogy csaj miatt megvertek. Ismerkedtem a lánnyal, elmentünk bulizni, de az ex is oda jött néhány haverjával, kihívtak a diszkó elé, ahol körbe álltak, és ütni kezdtek. A csajt nem bántották, legalábbis fizikailag. Egy fogamat kiverték, valamint a bordám is fájt néhány hétig. Orvoshoz, illetve rendőrségre nem mentem, mert nem láttam értelmét, úgy se én jöttem volna ki jól belőle, mert a srácnak jók a kapcsolatai. Előtte és utána is több figyelmeztető, fenyegető üzenetet kaptam tőle. Végül megszakítottam a csajjal az ismerkedést, mert egyszerűen féltettem már magam. Egyébként nem cigányok voltak, ha arra gondolsz, hanem magyarok. De már régi sztori, 5 éves lesz lassan. Azóta nehezebben ismerkedem.
2021. febr. 3. 23:21
 4/13 peca1000 ***** válasza:

Ezért kell a randin rákérdezni az exekre, hogy milyen emberek voltak, illetve, hogy miért szakítottak.


Ha kiderül, hogy még mindíg ellenőrizgeti az exe, és balhés a gyerek, akkor felejtős a csaj.

2021. febr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A haveromnak a kocsiját öntötte le a barátnője exe kromofággal. Laza fél millió kár. Majd megfenyegette, nem szállt le róla. Tiszta pszichó volt, rendőrségnek is jelentve lett. Az állatkirályt az sem érdekelte. A haverom inkább szakított, mert már az idegrendszerét kezdte ki a dolog. Szerintem jól tette, mert örök életére ez lett volna. Tényleg vannak pszichiátriai betegeg közöttünk!
2021. febr. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem 1X. Úgy 7 éve. Ott az győzte meg a barmot, amikor Tokatev elvtárs a fogaival együtt ment be a szájába a nagy emberkedése következtében.
2021. febr. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 FoxtrotLidérc ***** válasza:
90%
Jöjjön csak! Megvan a kapacitásom megoldani a helyzetet...
2021. febr. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én személyesen mennék neki az exemnek, ha az új barátomat akarná terrorizálni.

Vagy csak kitálalnék mindenkinek a mocskos kis dolgairól.

Egyébként akik ilyen kattantak, azokat értelmes ember teljesen kizárja az életéből (tiltás mindenhol, esetleg új szám, költözés).

Esélytelen, hogy rájöjjön, hogy kivel vagyok, ha csak össze nem futunk vele valahol...

2021. febr. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%

A(z) kiszemeltlany.exe hibat eszlelt, ezert leall. A kellemetlensegert elnezeset kerjuk.


Ha eppen valamilyen muveletet hajtott vegre, lehetseges, hogy elvesztek azok az adatok, amellyel dolgozott.


𝗧𝗮𝗷𝗲𝗸𝗼𝘇𝘁𝗮𝘀𝘀𝗮 𝗮 𝗠𝗶𝗰𝗿𝗼𝘀𝗼𝗳𝘁𝗼𝘁 𝗮 𝗽𝗿𝗼𝗯𝗲𝗺𝗮𝗿𝗼𝗹.



A hibajelentes elkuldesevel hozzajarulhat a(z) kiszemeltlany.exe javitasahoz. A jelentesben kozolt adatokat bizalmasan kezeljuk.


A hibajelentesben szereplo adatok megtekintesehez k͟a͟t͟t͟i͟n͟t͟s͟o͟n͟ i͟d͟e͟.



Hibajelentes kuldese Megse

2021. febr. 4. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

XD

Nem hajtok cigányok exeire.

2021. febr. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!