Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mi rémisztő ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi rémisztő ilyen esetben egy szexkapcsolatban?

Figyelt kérdés
A nő szeretné, ha sűrűbben találkoznátok, több időt, több szexet szeretne tőletek. Erre a pasi behúzza a kéziféket és elzárkózik a nőtől.
2021. febr. 3. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Igaz nem vagyok férfi, viszont “rosszpéldaként” megkaptam még anno az okítást..

Ilyenkor sokszor azt hiszik, hogy nem feltétlen csak szexkapcsolatban gondolkozol, hanem többet szeretnél és ők ezt pont “kerülnék”. Kicsit megvan a para, hogy azért szeretnéd őt többet látni, mert már beleszerettél és ők ilyenkor szívesebben dobnak egy ninjafüstöt és időszakosan vagy végleg felszívódnak, mielőtt másba fordulna a kapcsolat

2021. febr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Szexkapcsolat? Kössz, inkább nem, pedig férfiként írom. Én 2X próbáltam, rá****s lett a vége minkétszer. A nők többet akarnak, egyszerűen átmennek érzelmi vonalra. Engem kétszer zsaroltak meg, ennyi elég is volt. Inkább egy sz*r kapcsolatban szex nélkül, vagy egyedül, mint hogy csak a problémát gyártsam magamnak. Úgy, úgy... először csak több szex kell, majd találkozók. Utána jön a kérdés: mi lenne ha? Aztán a köv. kérdés? Te nem érzel többet irántam? Na jó, soha többé ilyet!
2021. febr. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
#2: de miért nem férjes asszonnyal lett (szeretői) kapcsolatod? Ott nincs zsarolás, vigyáz a házasságára.
2021. febr. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmi.
2021. febr. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
semmi,fat.kű pasival kezdtél,keress igazi ffit.f
2021. febr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

3-as. Talán azok még rosszabbak. Volt tapasztalatom innen a gyk-ról is házas nővel. A végén ő lett besértődve, én lettem a szemét. Mert ám a nők is nagy játékosok! Én eleve azzal kezdtem, házas vagyok, nem válok. Ó, oké, ez rendben lesz, ő sem akar válni. Majd ő mégis válna, én is váljak. Meg hát ő belém szeretett. Meg hát ő olyan férfit keresett mindig is mint én. Meg hát nekünk lenne jövőnk. Az előző pepitába ugyanez volt. Én értem hogy szeretnének egy jól szituált, értelmes férfit stabil alapokkal. Viszont én nem taktikáztam, az elején elmondtam a szándékaimat és a határokat. Aztán ezek után elgondolkodtam magamon, és rájöttem, hogy inkább a családom, a felépített életem mintsem az a kis izgalom. A szex az szex, nagyon nagy különbség nincs közötte, ezért nem fogom lerombolni az életem, suttba vágni azt amit eddig felépítettem. Mivel érzelmeket nem szándékoztam belevinni a szexkapcsolatba, így a testiségen kívül mi mást adott volna? Na ezért inkább nem, felébredtem. Otthon semmi baj nincs közöttünk, az meg hogy ösztönösen fejben rámuzdulnék minden csinos nőre, tudom kordában tartani. Testi vágy, semmi egyéb. A kollégám beleszaladt egy csúnya válásba és fincsi kis balhékba, ugyanis a szexkapcsolata borult. A nő férje szétverte a kollégám kocsiját, laza 2 milliós kárérték. Emellett megfenyegette, a felesége innentől kezdve rájött hogy megcsalta, most válnak. Két gyerek, vállalkozás, ház. Egy nyomorult szexért??? Kijózanító volt a története.


Szexkapcsolat csak az egyedülállóknak való.

2021. febr. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igaz, én sem vagyok férfi, de ugyanezt tapasztalom. Én viszont nem mondtam soha, hogy sűrűbben szeretnék találkozni, egyszerűen csak eltűnnek és nem zaklatom, nem írogatok, elmondásuk szerint hű, de jó mégis pár alkalom után vége lesz. Már nagyon unom és keresni sincs kedvem új partnert párhavonta.
2021. febr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

#6: Szerintem csak beleválasztottál.


Lehet, hogy a határokat nem tisztáztátok világosan - vagy én vagyok túl egyszerű.


Mindenesetre a szexkapcsolat veszélyes, és nem is a nők többségének való. A fix, stabil szeretői viszony, azonos párkapcsolati háttérrel, igényekkel viszont igen.

2021. febr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
Egy normális férfinek szexre használatos nő nem képvisel értéket. Csak egy eszköz. Hiába idealizálják a nők, csak tárgyként funkcionálnak. Mivel értéktelenek emberileg, morálisan, így a férfi nem is szeretne komolyabbat. Tapasztalat. Sőt, erről már értekeztem több emberrel is, egységes volt a válasz. "Van egy nő akit dugok", ebben minden benne van. A feleségemnek udvarolnom kellett, energiát fordítottam rá(a legszebb és legjobb része egy kapcsolatnak), nagyon is értékesnek tartom. Előtte voltak egy éjszakás kalandjaim is, de azok kimerültek egy akcióban, sosem vágytam folytatásra. Ugyanis nekem ezek után már semmi kedvem nem volt még találkozni sem velük. Na de vannak pasik akik megvesznek az ingyen szexért, morális ingényszintjük talán nincs is. Náluk lehet próbálkozni, viszont komolyat ott aztán álmodni se merj.
2021. febr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Olyan szexpartnert keress, akinek ugyanannyi az igénye és nem csak akkor van szex, ha ő akarja. Kb. ennyi. Ez az illető nem akar többet se szexből, sem abból, hogy ráakaszkodj.
2021. febr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!