Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miből van ennyi mindene 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből van ennyi mindene 25 évesen? Féljek, hogy nem becsületes módon szerezte, vagy nagy kölcsönbe adta a fejét?

Figyelt kérdés

Egy haverom ismertetett össze a kollégájával. Egy 25 éves pasival. Nagyon szimpatkus, de fúrja az oldalam 25 évesen honnan van neki saját háza és drága autója?

Nem ezekre a dolgokra bukok, mikor először találkoztunk egyikről sem tudtam. Ja és inkább zavar, mert furcsállom ezt a mai világban. Pláne, hogy a kolléga által be tudom saccolni a fizetését is.

Szerintetek?

Én arra tippelnék, hogy kölcsön, elég nagy, 3 szobás ház, modern, szép, jó környéken.


2021. febr. 4. 07:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
10%
ÉS? Belemész, lefejed amennyire tudod. Ennyi. Ne írj alá semmit, ne vegyetek fel a nevedre semmit, ne is írasson a nevedre semmit. Ha beüt a krach, könnyedén tudsz lelépni!
2021. febr. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Noren1989 ***** válasza:
11%
Ennyihez elég strómannak lenni a magyar mutyigépezetben.
2021. febr. 4. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem lehúzni akarok senkit, hanem egy partnert akivel biztos alapon tudok házasodni, családot alapítani.
2021. febr. 4. 07:49
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Örökölhetett is, vagy ha a szülők tehetősek, támogathatták. Beszélgessetek, kérdezd meg mivel foglalkozik, milyen viszonyban van a családjával, élnek-e a nagyszülei, szülei, stb.
2021. febr. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként egyetértek a négyessel, megfelelő kommunikációval kitudod puhatolni :)
2021. febr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
60%
Ennyi idősen nekem is volt autóm és lakásom. Az autó árát magam kerestem meg, mert 21 éves korom óta dolgoztam, a lakást meg a szüleimtől kaptam. Nem mindenki csak halála után bőkezű a gyerekével, vannak, akik gondolnak rá amíg fiatal...
2021. febr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván nem saját erőből és tisztességes munkával szerezte, az egész egyszerűen nem reális, még akkor sem, ha egyetlen fillért nem költött másra. De ez még egyáltalán nem jelenti azt, hogy egy maffiózó csalóval van dolgod. Én is anno örököltem 20 évesen 2 milliót, pedig aztán kevés ember van, akitől távolabb áll bárminemű csalás és mutyizás, mint tőlem. :)
2021. febr. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

6-os ez mind szép és jó, de van akire hiába gondolnak a szülei és hiába szeretik, nem tehetik meg. Ezt egy kicsit bántásnak éreztem, bocsi. Élnek anyukámék és kevés jobb szülő lehet mint ők, mégsem tudtak alám lakást, sem autót tenni.

Kocsit igaz vettem, de nem többmilliósat.


Viszont az nála még játszhat, hogy őt tudták segíteni a szülei, vagy örökölt. Mondjuk inkább az elsőre tippelek akkor már, mert annyit tudok, hogy élnek neki még a szülei.

2021. febr. 4. 08:40
 9/24 anonim ***** válasza:
67%

8 Nem kellett volna vágyból, agyatlanul gyereket vállalni és akkor nem kellene minden generációnak a nulláról kezdeni.


De egyébként nem ez volt a kérdés, arra voltál kíváncsi, honnan lehet pénze egy 25 évesnek egy normális élethez. Például onnan, hogy a szülei számoltak azzal, hogy nem hal meg csecsemőként, ezért felnőttként majd valahogy el kell indítani.


A másik leggyakoribb az öröklés a nagyszülők, dédszülők után.


Aztán lehet arról beszélni, hogy egy ember 18 éves korától így vagy úgy dolgozva 7 év munkaviszonnyal mennyi pénzt tud felhalmozni, ha piacképes szakmát választ és addig is otthon lakik.


Utána jönnek az általad vizionált kétes ügyletek. De persze biztos mindenki sikkaszt meg csal, véletlenül sem az van, hogy tervrzett baba volt, felkészült szülőkkel.

2021. febr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés valóban, de a válaszban meg van említve, hogy ‘nem minden szülő csak a halála után gondol a gyerekre’...szerintem az, hogy nem tud egy komplett lakást a sehged alá rakni, nem egyenlő azzal, hogy tojik rád.

Nem agyatlanul vállaltak a szüleim, mindenem megvolt, tiszta ruhák, meleg étel, tető a fejem fölött és iskoláztatva, lelkileg támogatva is voltam. Szerinted hányan raknak lakást a gyerekük alá, illetve ha ez lenne a standard elvárás, az emberek 80%-a nem is vállalhatna gyereket. De igen, nem ez volt a kérdés, csak ha a szüleimre tesznek megjegyzést arra harapok!!!


Viszont a válaszod értelmes részét köszönöm és nem tudom kik pontozgatnak le, nem én vagyok. :)

Amúgy ha tényleg csak a szakmáját nézem, akkor minden egyébb rásegítés nélkül képtelen lenne rá. Mindegy, emiatt nem hagyom annyiban, mert amúgy rendes srácnak tűnik.

2021. febr. 4. 08:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!