Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a bunkó srác kell neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a bunkó srác kell neki?

Figyelt kérdés

Utsó éves egyetemisták vavyunk.

Még 2.évben megismertem a suliban egy lányt,aki nagyon értelmes,szép,kedves,okos.

Egy nagyon bunkó s@ggfejjel jár..

A srác alázgatja állandóan,szanaszét bulizza az agyát, a szülei pénzelik az egyetemen,nem dolgozik stb...

Állandóan veszekednek a lánnyal,sokszor szünetre mennek,de a csaj mégis mindig visszatalál hozzá...

Tipikus nagymenő csávó,aki az egyetemet alibinek használja,hogy munka nélkül,bulikákkal,pénzelve tengethesse a napjait.

Szóval amikor szüneten voltak a sráccal,próbáltam megkörnyékezni a lányt,de soha nem sikerült,mert ezért a taplóért van oda...

Közben itt vagyok én,aki dolgozik az egytem mellett keményen,imádom amit tanulok,tisztelettel bánok a lányokkal ,nem is nézek ki rosszul,és mégis én vagyok az,akit kikosaraz.

Miért van ez? Miért mindig a bunkó menő csávó kell a lányoknak,de tényleg??

23F



2021. febr. 4. 11:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
24%

"tisztelettel bánok a lányokkal"


"A srác alázgatja állandóan,szanaszét bulizza az agyát, a szülei pénzelik az egyetemen,nem dolgozik stb...


Állandóan veszekednek a lánnyal,sokszor szünetre mennek,de a csaj mégis mindig visszatalál hozzá..."


Mégis mi nem világos?

2021. febr. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Mert az a pasi határozott a csajjal. Látod, nem gond hogy emellett bunkó.
2021. febr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
A határozott, magabiztos, tökös srác kell neki. Gyanítom, a bunkóságot szívesen kihagyná képből.
2021. febr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%

Amikor szetelmes valaki azt sem tudja hogy ki mellett megy el..

Nem könnyű mert a rozsaszin szemüvegtől nem lát.


Es is csak akkor jöttem rá hogy alfahim mellett egy masik alfahim akar lecsapni a barátom kezéről, amiután szakitottunk. Aztán a masikkal kezdődött minden előlről. Kezdetben elvette az eszem kezdésnek..

2021. febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
*szerelmes
2021. febr. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Hasonló a hasonlót szereti. Ha neked ellenszenves a pasija, akkor a csajban mit szeretsz? Ő maga is ilyen, azért van vele.
2021. febr. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
30%
Az érzelmi hullámvasút, a bizonytalanság, a folyamatos stressz, aggódás, agyalás élteti a nőt. Minél rosszabbul bánik vele annál jobban igyekszik megfelelni a csaj, nem bonyolult a képlet, a nők legnagyobb része ezt a bánásmódot tartja izgalmasnak, "fun"-nak. Te mint jófiú roppant unalmas vagy egy ilyen bánásmódot kedvelő nő számára. Olyanoknál próbálkozz akik megnyugodtak már és értékelni tudják amit nyujtasz.
2021. febr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hozzád való, ne foglalkozz vele.
2021. febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%
Egykis lecke a nők valódi természetéről. A gazdag alfa görényre megy. Te majd csak akkor jössz majd képbe hasznos béta idiótaként ha ottmarad az alfa fattyával és már utánfutós vénlány lesz. Ajánlom a Red Pill tanulmányozását és sok kellemetlen meglepetéstől, lehúzástól és kisemmizástől óvod meg magadat.
2021. febr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Transzgenerációs mintaátvétel és az otthon látott kapcsolati dinamika utánzása ez. Az a lány nem neked való.
2021. febr. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!